Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / 120 Ay Vadeli 70.000 TL Konut Kredisi Anadolubank’tan!

120 Ay Vadeli 70.000 TL Konut Kredisi Anadolubank’tan!

Gayrimenkul piyasasındaki fiyatların artışı devam ediyor. Bu süreç 2 yıldır Türkiye’ye doğru devam eden göçün artması ve döviz piyasalarında Türk Lirası’nın değer kaybetmesi ile beraber daha da hızlanırken, kira fiyatları da otomatik olarak yukarıya doğru harekete geçti. Süreç böyle ilerlerken birçok kişi fiyatların artışı daha da ileriye gitmeden konut sahibi olmak için harekete geçti. Kimileri var olan mal varlıklarını satarak alık yapar iken kimileri ise yatırım amaçlı olarak elindeki nakdi olanakları konutlara doğru yönlendirdi.

Bu yönden yüksek kira bedelleri ödemek istemeyen ve kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler ise konut kredilerine yöneldi. Konut kredisi, bankalar tarafından tüketicilere sağlanan özel bir kredi türüdür. Bu kredi sayesinde tüketiciler kira öder gibi bankaya taksit öderken, borcun vadesi bittiğinde ev sahibi olurlar. Bu yönden çok avantajlı bir kredi türü olan konut kredisi ile ev sahibi olmak birçok tüketicinin tercih ettiği bir husustur.

Tavsiye :  İnşaata Başlama Kredisi ile Müteahhitliğe Adım Atın ( KREDİ ORANLARI )

KONUT KREDİNİZ ANADOLUBANK’TAN

Türkiye’de bir süredir müşteri portföyünü geliştirerek dikkat çeken anadolubank konut kredisi uygulamaları ile de ev sahibi olmak isteyen tüketicilerin yüzünü güldürüyor. Üstelik 10 yıla kadar vadeli kredilendirme olanaklarından 18 yaşından büyük herkes faydalanarak ev sahibi olabilmektedir. Tüketicilerin büyük bir kısmı için oldukça avantajlı bir kredi altenatifini sunan Anadolubank’ın kredisine detaylı bir bakış yapacak olursak;

Tavsiye :  Kredi Borcu Yeniden Yapılandırma Nasıl Yapılır? Taksit Sayısı ve Faiz Oranları

-Alınacak olan konut kredisi 120 aya kadar vadelendirilebilmektedir ve bu sayede taksitler rahat bir şekilde ödenebilir

-Alınan konut kredisi için vade süresince sabit olarak uygulanan anadolubank konut kredisi faiz oranları %1.20’dir.

-Alınacak konutun ekspertiz bedelinin %75’ine kadar alınacak kredilerde kefil talep edilmektedir, %50’sine kadar kredilendirme talep edilirse kefil istenmemektedir.

Tavsiye :  ING Bank’tan Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları

-18 yaşından büyük herkes krediyi kullanabilmektedir.

KREDİ HESAPLAMA

Anadolubank’ın konut kredisi kampanyası kapsamında alınacak olan 120 ay vadeli, 70 bin TL tutarındaki konut kredisi için uygulanan faiz oranı %1.20’dir. Bu durumda bankaya aylık olarak ödenecek taksit tutarı ise 1.103,76 TL’dir.

BAŞVURULAR

Anadolubank, konut kredisi başvurusu şubelerden gerçekleştirilmektedir ve banka tarafından talep edilen belgeler ise;

-T.C. kimlik belgesi

-Gelir durumu gösteren belge

-Son 3 aya ait ikametgah

-Teminat olarak gösterilecek taşınmaz varlıklara ilişkin tapu ve benzeri evraklardır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir