Anasayfa / Bilgi / 2018 Yılı Kredi Kart Aidatı Ücretleri Listesi ( Hemen Öğren )

2018 Yılı Kredi Kart Aidatı Ücretleri Listesi ( Hemen Öğren )

Her yıl enflasyon artışıyla bankaları talep ettiği ücretlerde artışlar yaşanmaktadır. Bankalar, her yıl bir kere veya iki kereye mahsus olmak üzere kart aidatı almaktadır. Bu tutarlar için belirli miktarda da zam yapılmaktadır. İçeriğimizde 2017 yılı kart aidatı ücretleri yer alacak.

Yıllık ücret almayan bankalar

Odeabank (Bank’O Card), Şekerbank (Şekerkart), QNB Finansbank (Fix Card), Garanti Bankası (Flexi Card), Akbank (Free Card), YapıKredi (PlayCard). Bu kredi kartlarının kullanıcıları yılık ücret ödemek durumunda değildirler. Bunun yanında her kredi kartının belirli özellikleri söz kounsudur.

Tavsiye :  Vakıfbank Şube Kodları ve Şube Kodları Sorgulama

Şeker Kart ile fatura ödemeleri otomatik ücretsiz olarak talimat verilebilmektedir. Garanti Bankası Flexi Card, yıllık kart ücretinden hesap gönderimine kadar bütün her şeyi belirleme fırsatı sağlamaktadır. Akbank Free Card ile, bütün harcamalar müşterinin kontrolü altına alınabilmektedir. Yapı Kredi PlayCard kullanıcıları her yeni ödeme talimatı için 10 TL puan fırsatı sağlamaktadır.

Yıllık kart aidatı alan bankalar ve ücret listesi

Ziraat Bankası Maximum Kart yıllık 18 TL ücret talep etmektedir. Bunun yanında banka, okul alışverişlerinde 30 TL Maxipuan ve 3 taksit imkanı sağlamaktadır.

Tavsiye :  Dükkan Açmak İçin Gereken Belgeler

Halk Bankası Paraf Kart yıllık 29 TL kart ücreti talep etmektedir. Ayda bir defaya mahsusu olmak üzere, Paraf kartın avantajından faydalanılmaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Card için yıllık 35 TL ücret ödenmesi gerekmektedir. Burada aynı zamanda kazanılan bütün puanları vakıf veya deneklere bağışlama imkanına sahipsiniz.

Türkiey İş Bankası Maximum Kart için yıllık 54 TL ücret ödenmesi gerekmektedir. Üstelik bu kart sahipleri, kartını Müzekart olarak da kullanabilmektedir.

Vakıfbank WorldCard için yıllık 64 TL ücret talep edilmektedir. Bu kart kullanıcıları, hem Vakıfbank hem de World Üye İşyerleri’nde harcama yaptığı zaman Worldpuan kazanmaktadır.

Tavsiye :  Uygun Tarla Bahçe ve Arsa Kredisi Veren Bankalar

ING Bank, Bonus Card kullanıcıları 75 TL yıllık ücret ödemektedir. ING Bonus kullanıcıları Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinde 3 taksit imkanı sağlamaktadır.

Garanti Bankası Bonus Card için yıllık 90 TL ödeme gerçekleştirilmektedir. Bonus cardda her harcamada Bonus kazanılmakta ve alışveriş yapılmaktadır.

Türkiye İş Bankası Maximiles kart kullanıcıları yıllık 90 TL ödeme yapmaktadır. Burada 3 saat ve üzerindeki 7 günü aşmayan otopark kullanımlarında %50 indirim sağlanmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir