Anasayfa / Devlet Kredileri / 72 Ay Vadeli Traktör Kredisi Veren Bankalar ( DEVLET DESTEKLİ DOSYA MASRAFSIZ )

72 Ay Vadeli Traktör Kredisi Veren Bankalar ( DEVLET DESTEKLİ DOSYA MASRAFSIZ )

Bankalar, çiftçiler için önemli kredi imkanları sağlamaktaydı. Bu avantajlı kredilere ise bir yenisi daha eklendi. Kamu bankaları ve TEB başta olmak üzere artık pek çok banka, çiftçiye özel 72 ay vadeli traktör kredisi sağlamaktadır. Üstelik düşük faiz oranlarıyla verilen bu kredinin geri ödemesi ise 16 sonra başlatılmaktadır. Bunun yanında traktör rehin olacak alınacağından kefil şartı da aranmamaktadır.

Kimlere 72 ay vadeli traktör kredisi sağlanmaktadır?

Krediye başvuracak kişiden çiftçi ÇKS belgesi talep edilmektedir.

Başvuruda bulunan çiftçinin kredi notu incelenir ve daha önceki borçlarını ödeme planı göz önünde bulundurulur.

Tavsiye :  Damla Sulama için Devlet Desteği Şartları

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) 72 Ay Vadeli Traktör Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası, daha önce de çiftçilere sağladığı uygun kredilerle sık sık gündeme gelmiştir. Ancak bu noktada, TEB daha önce hiç olmadığı kadar büyük bir fırsat sağlamaktadır. Çiftçilere 72 aya kadar vadeli TEB öncülüğünde traktör kredisi sağlanmaktadır. Üstelik bu kredi için belirlenen faiz tutarı ise 0.99’dur.

Çiftçinin ekonomik durumu göz önünde bulundurularak esnek ödeme fırsatları da mevcuttur. Çiftçiler, yılda 1 veya 2 dilerlerse 3 aylık aralıklarla ödemesini gerçekleştirebilmektedir. Massey Ferguson ile anlaşmalı olan TEB, bu traktöre sahip olacaklar için faiz oranını %0.5 oranında düşürmektedir.

Tavsiye :  Devlet Hayvan Alımı ve Ahır Yapımı 2018 Yılı Hibe Destekleri

Ziraat Bankası 60 ay vadeli traktör kredisi

Ziraat Bankası, çiftçilere özel 5 yaşına kadar 60 ay vadeli traktör kredisi sağlamaktadır. Banka burada çok avantajlı bir ödeme planı sağlamaktadır. Çiftçi isterse yılda bir veya yılda 2 defa ödeme gerçekleştirebilmektedir. Ziraat Bankası, ikinci el traktörün kasko bedelinin %75’i oranında kredi sağlamaktadır.

KOÇ Finans 16 ay sonra ödemeli traktör desteği

Tavsiye :  Devlet Destekli Düşük Faizli Evlilik Kredisi Fırsatları

KOÇ Finans, bünyesinde bulundurduğu traktörleri satın alacak çiftçiler için birbirinden muazzam fırsatlar sağlamaktadır. Burada, CASE ve New Holland marka traktör almak isteyen çiftçiler için 16 ay sonra ödemeli traktör kredisi sağlanmaktadır. Burada sıfır traktör sahibi olacak çiftçilere 60 aya varan ödeme planı oluşturulmaktadır. Banka, çiftçiye kredi bitene kadar kasko ve hayat sigortası sağlamaktadır.

Denizbank 72 ay traktör kredisi

Denizbank, çiftçilere özel yüzde 0.99- yüzde 1.09 faiz oranlarıyla 72 ay vadeli kredi sağlamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir