Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Abank Bayram Kredisi Müjdesi

Abank Bayram Kredisi Müjdesi

Tüketicilerin yaklaşan kurban bayramı ile birlikte artan masraflarına yönelik aradıkları finansal kaynakları, onlara genel olarak bankalar sağlamaktadır. Bankalar sundukları bireysel ihtiyaç kredilerinde bayrama özel uygulamalar yaparlar ve bu sayede de tüketiciler kullandıkları kredilerde avantajlara sahip olurlar. Özellikle son dönemde BDDK düzenlemeleri sonrasında müşteri portföyü konusunda sıkıntılar yaşayan bankalar, bayram kredileri ile müşteri kazanmak adına çok özel faiz oranları ile krediler sağlamaktadırlar.

Bayram kredisi kampanyalarının bugünlerde sıklıkla gündeme getirildiğini görürsünüz. Bu kredilerden faydalanmak için ise önceden kredileri değerlendirmek ve en avantajlı faiz oranlarının hangi bankada olduğunu bilmek istersiniz. Çünkü sizin bütçeniz için en uygun krediyi almanız gerekmektedir. Bu kapsamda yazımızda sizlere Abank’ın bayram kredisi müjdesini açıklayacağız. Zira banka gerçekten de müjdeli bir  şekilde kredi sunmaktadır. Hem faiz oranları hem de geri ödeme süreci yönünden çok avantajlı bir kredi olanağına sahip olabilirsiniz.

Tavsiye :  Yapı Kredi Bankası 10 Bin TL 48 Ay Kefilsiz Kredi Kampanyası

ABANK’TAN ÇOK AVANTAJLI BAYRAM KREDİSİ

İhtiyacınız olan 2017 bayram kredisi avantajlarını tek bir bankada bulabilirsiniz. A sınıfı bankacılık hizmetleri ile sık sık gündeme gelen Abank, sunduğu bireysel ihtiyaç kredisi imkanlarında bayrama özel faiz oranı indirimine gidince, bayramda nakdi ihtiyacı olanlar bankanın yolunu tuttular bile. Abank’ın bayram kredisi faiz oranı ve vade seçenekleri oldukça avantajlı!

Tavsiye :  En Uygun 15 Bin TL Bireysel Kredi

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Abank tarafından sunulan bayram kredisinin vade süresi 48 aya kadar tercih edilebilmektedir. Vade süresince çeşitli periyodik ödeme seçenekleri ve ertelemeli geri ödeme olanakları bulunmaktadır.

Bankanın bayram kredisi için uyguladığı faiz oranı ise %1.25 ile %1.38 arasında değişmektedir. Faiz oranları genel olarak vade süresine göre farklılık göstermektedir. 

Tavsiye :  En Uygun 10 Bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi

Kampanya kapsamında 30 bin TL’ye kadar kredi kullanılabilmektedir. 

KREDİ HESAPLAMA

Abank Bayram Kredisi kampanyası kapsamında uygulanan vade süresi ve faiz oranı üzerinden 2017 bayram kredisi hesaplama yaparak değerlendirecek olursak; 

Bankadan alınacak olan 10 bin TL tutarındaki 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi için uygulanan faiz oranı %1.31’dir. Bu durumda bankaya aylık olarak ödenmesi gereken geri ödeme taksit tutarı ise 298 TL’dir. Kullanılan kredi için 50 TL kredi tahsis ücreti alınmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir