Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Akbank Bayram Kredisi’nde Ödemeler 2018’de Başlıyor

Akbank Bayram Kredisi’nde Ödemeler 2018’de Başlıyor

Bankacılık sektöründe bankaların sayıının artması, teknolojik gelişmelerin iletişim bariyerlerini ortadan kaldırması ile beraber bankalar arasında rekabette otomatik olarak artmıştır. Bu nedenle de bankalar müşteri kazanabilmek adına birçok kampanyayı uygulamaya koymakta ve müşteri kazanmak adına çok özel uygulamalar sağlamaktadırlar. Tüketiciler de bu avantajlı ortamdan faydalanarak ihtiyaçları olan finansal kaynağı bankalardan elde edebilmektedirler.

Bankaların sıklıkla kampanya uyguladıkları bir süreç de bayram süreci olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü bayram tarihlerinde bireylerin finansal ihtiyaçları artmakta ve kredi kullanımına daha fazla ağırlık vermektedirler. Bu kapsamda da kredi kullanmak üzere bankaya başvurular yapmaktadırlar. Bankalar da bu geniş kitlenin kredi başvurularını almak ve onları kredilendirerek gelir elde etmek adına bayrama özel kampanyalar ile bireysel ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. Kimi bankalar faiz oranlarında indirime gitmekte, kimileri özel ödeme imkanları sunmakta, Akbank ise 2018’e kadar geri ödemesiz olarak kredi olanağı sunmaktadır.

Tavsiye :  İhtiyaç Kredisinde Yeniden Yapılandırma Talebi

AKBANK’TAN ÇOK AVANTAJLI BAYRAM KREDİSİ OLANAKLARI

Türkiye’de bankacılık sektörünün güçlü isimlerinden akbank bayram kredisi kampanyası ile tüketicilere çok özel olanaklar sunmaktadır. Bu kapsamda akbank taksit ertelemeli bayram kredisi ile tüketicilerine hem özel ödeme olanakları sunmakta hem de kredi kullanımı sonrasında rahat bir nefes aldırmaktadır.

Tavsiye :  TEB Kredi Yapılandırma Hesaplama

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Akbank’ın taksit ertelemeli bayram kredisi kampanyası ile online olarak 25 bin TL’ye kadar, şubelerden yapılacak başvurularda ise 150 bin TL’ye kadar kredi kullanılabilmektedir.

Bugün bayram kredisi kampanyaları arasında çok avantajlı faiz oranları da Akbank’tadır. %1.23 ile %1.41 arasında değişen faiz oranlarından bu kampanya kapsamında faydalanabilirsiniz.

Yapacağınız akbank kredi başvurusu ile 48 aya kada vade seçeneklerinden faydalanabilir, ödemenizi 2018’e kadar erteleyebilirsiniz.

Tavsiye :  Odeabank 60 Ay Vadeli Düşük Faizli Eğitim Kredisi Kampanyası

BAŞVURU SEÇENEKLERİ

25 bin TL’ye kadar kredi ihtiyacınız için akbank direkt kredi başvurusu seçeneği ile online olarak Akbank’ın mobil uygulaması üzerinden belgesiz, evraksız kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Alacağınız kredi 150 bin TL’ye kadar ise akbank bayram kredisi başvurusu için size en yakın şubelere; T.C. Kimlik Belgesi, Son 3 Aya Ait İkametgah Belgesi, Gelir Durumu Gösterir belge ile giderek başvurunuzu yapabilirsiniz ve aldığınız kredi için geri ödemelere 2018’de başlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir