Anasayfa / Bilgi / Akbank Direkt Mobil Nedir? Nasıl Kullanılır?

Akbank Direkt Mobil Nedir? Nasıl Kullanılır?

Çağımız artık teknoloji ve iletişim çağı. İnsanlar artık sahip oldukları teknolojik olanaklar ile ve bağlantı imkanları ile dünyanın her yanına anında bağlantı kurabilmekte ve ihtiyaçları olan her şeye anında ulaşabilmektedir. Tüketiciler, bu imkanlardan faydalanarak artık hayatlarının çok büyük bir kısmını ceplerindeki akıllı telefonlar aracılığı ile yönetebilmektedirler. Zira ihtiyaçları olan her türlü hizmet, firmalar, baknkalar ve devlet kurumları tarafından mobil uygulamalar ve intenet siteleri aracılığı ile sunulmaktadır.

Bu yönden bankaların son yıllarda sundukları hizmetleri artık neredeyse tamamen mobil bankacılığa dönüştürdüklerini görmekteyiz. Her geçen gün geliştirilen ve bir basamak daha yukarıya taşınan bu hizmetlerde, banka müşterileri anlık olarak her türlü bankacılık hizmetlerini gerçekleştirebilmektedirler. Yalnızca bir kaç dokunuş ile para transferi (havale, EFT), bakiye sorgulama işlemi, kredi ve kredi kartı başvurusu, yatırım araçlarının kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Bu imkanlara sahip olmak bankaların müşterileri için hız konusunda çok önemli olduğundan, bankaların da müşteri kazanmak adına bu imkanları en iyi seviyede sunmaya çalıştığını görebilmekteyiz. 

Tavsiye :  Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma Faiz Oranları

AKBANK DİREKT İLE SINIRLARI ORTADAN KALDIRIN

Türkiye’de uzun yıllar bankacılık sektörüne katkıları ile geniş bir müşteri portföyü yaratmayı başaran Akbank, mobil uygulaması olan Akbank ile müşterilerine tüm bankacılık hizmetlerine saniyeler içerisinde erişebilme imkanı tanımaktadır. Genel olarak akbank direkt bireysel müşterilerin faydalanabildikleri akbank mobil uygulama üzerinden hesabınızdaki bakiyeyi kontrol edebilir, kredi kartı borcunuzu ve ödemelerinizi denetleyebilir, fatura ödemelerinizi yapabilir, EFT ve havale işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tavsiye :  Bozuk Kredi Sicili Nasıl Temizlenir?

AKBANK DİREKT NASIL KULLANILIR?

Öncelikle akıllı telefonunuzun uygulama mağazasına giriş yaparak, arama çubuğuna Akbank Direkt yazmalısınız. Daha sonra ekranda çıkan uygulamayı indirmelisiniz. Böylelikle mobil uygulama telefonunuza indirilecektir ve kullanabileceksiniz. Sonra şifrenizi almak için Akbank intenet bankacılığı sistemine giriş yaptıktan sonra “Akbank Direkt Şifre Al” seçeneğine tıkladıktan sonra şifrenizi belirleyebilirsiniz ve mobil uygulamaya giriş yaparak, bu uygulama üzerinden bankanız tarafından sunulan tüm hizmetleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle siz de artık akbank mobil bankacılık hizmetlerinin tüm avantajlarından faydalanabilir, düşük faiz oranları ile kredi başvurusu yapabilir ve şubeye gitmeksinizn tüm bankacılık hizmetlerini anında kullanabilirsiniz.

Tavsiye :  Gün İçinde Tasarruf Yapmanın 10 Yolu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir