Çarşamba , Kasım 21 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Akbank Direkt Online Hızlı Kredi Başvurusu

Akbank Direkt Online Hızlı Kredi Başvurusu

Tüketim çağının getirdiği ihtiyaçlar sebebiyle insanların bu ihtiyaçlara kavuşabilmesi her geçen gün zorlaşmaktadır. Bankalar tüketicilere kendi finansal açıklarını kapatabilecek ve bankanın kâra geçebileceği sistemlerde imkanlar sunmaktadır. Banka müşterileri ve ihtiyaç sahipleri gerekli gördükleri tutarları bankalardan kredi şekliyle alabilmektedir. Bu krediler çeşitlilik göstermekte olup taşıt, arsa, konut ve bireysel ihtiyaç kredisi olarak adlandırılabilmektedir. İhtiyaç sahibi insanlar bankalardan kredi alır, bankalar da belirli bir faiz karşılığında çeşitli ödeme seçenekleriyle tüketiciye kredi imkanını sağlar. Günümüzde pek çok kişi çeşitli ihtiyaçlarını krediler aracılığıyla gerçekleştirebilmektedir.

Tavsiye :  Vakıfbank’tan Düşük Faizli Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası

Türkiye’nin ek eski bankalarından birisi olan Akbank tüketicilerine çeşitli varyasyonlarla kredi imkanı sağlamaktadır. Yıllar boyunca müşterilerine sağladığı imkanlarla ülke çapında birçok kullanıcısı bulunan Akbank teknolojik gelişmelere ayak uydurmasıyla bilinen bir banka olmayı da sürdürüyor. Bunun son öneklerinden biri olan Akbank Direkt ise kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. 

AKBANK DİREKT NEDİR ? 

Akbank Direkt, Akbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu online bankacılık hizmetine verilen isimdir. Hem bilgisayarınızdan hem de akıllı telefonunuzun uygulamasından bankacılık işlemlerinizi oturduğunuz yerden kolaylıkla yapabilirsiniz. Havale, EFT, kredi kartı işlemleri, fatura ödeme gibi hizmetleri hemen halledebildiğiniz bu uygulamayı intenet üzerinden kullanmanız çok basit. Hemen akıllı telefonunuzun intenet tarayıcısının arama kısmına Akbank Direkt yazarak indirebilirsiniz. 

Tavsiye :  İş Bankası Tüketici Destek Kredisi Kampanyası ile Uygun Faizli Kredi

NASIL KREDİ ÇEKEBİLİRİM ?

Akbank Direkt’in size sağladığı imkanlardan bir tanesi de şubeye gitmenize gerek kalmadan krediye başvurabilmeniz. Sadece akbank direkt uygulaması üzerinden 1000 TL ila 25.000 TL arasında istediğiniz miktarda krediyi 48 aya kadar vade seçenekleriyle alabilmeniz mümkün. Yapacağınız tek şey Akbank Direkt Kredi kutusuna tıklamak ve istenilen bilgileri girmek. Şubeye gitmeden rahatça kredi başvurunuzu yapabilir, ihtiyaçlarınızı hesabınıza anında yatan parayla giderebilirsiniz. Yalnızca belgelenebilir gelirinizi girmeli ve istenilen ödeme şartlarını karşılayabilmelisiniz. %1.45 sabit faiz oranıyla çekebileceğiniz krediler ve ödeme planları şu şekildedir.

Tavsiye :  Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi Faiz Oranları ve Başvuru Yolları

– 10.000 TL – 24 ay – 513,27 TL / ay

– 10.000 TL – 48 ay – 309,01 TL / ay

– 25.000 TL – 24 ay – 1283,17 TL / ay

– 25.000 TL – 48 ay-  772,53 TL / ay

– 25.000 TL – 36 ay – 940,34 TL / ay

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir