Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Akbank Şubeye Gitmeden 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Akbank Şubeye Gitmeden 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Akbank, hem oldukça hızlı hem de birbirinden avantajlı ihtiyaç kredileri sağlamaktadır. Acil ihtiyaç durumunda, her türlü bütçeye uygun krediler sağlanmaktadır. Özellikle de artık Akbank Direkt ile saniyeler içerisinde kredi başvurusu gerçekleştirilebilmektedir. Üstelik 20.000 TL’ye kadar Akbank ihtiyaç kredisi şubeye bile gitmeden sağlanabilmektedir. İçeriğimizde Akbank 10 bin TL ihtiyaç kredisi detayları yer alacak.

Akbank 10 bin TL ihtiyaç kredisi detayları

İhtiyaç kredileri, her türlü ihtiyacınız için bankadan talep edilmekte olan bir kredidir. Artık ihtiyaç kredilerinin şubeye bile gitmeden sağlanması, anlık ihtiyaçları karşılamak için önem taşımaktadır. Akbank 10 bin TL ihtiyaç kredisinde 48 aya kadar vade sağlanmaktadır. Krediden 48 yaşından büyük ve gelir belgesi olan bütün herkes faydalanabilmektedir.

Tavsiye :  Burgan Bank Konut Kredisi Faiz Oranları ( Daha Fazla Bilgi Al )

Akbank’tan kredi çekmeden önce, intenet adreslerinde yer alan hesaplama araçlarından faydalanmak önem taşımaktadır. Şubeye gitmeden önce kredi için aylık taksit ödemesini ve dosya masraflarını göz önünde bulundurmak mümkün hale gelmiştir. Böylelikle müşteri ekonomik durumuna göre kredi ve vade seçeneklerini tercih edebilme imkanına sahiptir.

10.000 TL ihtiyaç kredisi için uygulanan faiz oranı ise yüzde 1.65’tir. Toplam 48 ay boyunca yüzde 1.65 faizle, aylık ödenecek tutar 324.69 TL’dir. Banka ekonominin genel durumuna bağlı olarak faiz oranlarında değişikliğe gidebilmektedir.

Tavsiye :  Bankamatikten Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır

Başvuru kanalları

Akbank ihtiyaç kredisi başvuruları Akbank resmi sitesinden, Akbank Direkt uygulamasından ve şubelerden gerçekleştirilebilmektedir. Banka müşterisi olmayan kişiler de Akbank ihtiyaç kredilerinden faydalanabilmektedir. Bu noktada, kredi başvurusunda bulunacak kişilerin kredi başvurusu için gerekli belgelerle şubeye başvurması gerekmektedir. Kredi için başvuru işlemleri şubeden gerçekleştirildiği zaman, en geç 2 gün içerisinde banka müşteriye kredi sonucunu bildirmektedir.

Tavsiye :  Ziraat Bankası 4747 Sms Bankacılığı

Kefil şartı var mı?

İhtiyaç kredisi başvurusu için kefil ön koşul olarak aranmamaktadır. Ancak kredi notu düşük veya adli sicil kaydında ağır suçlar barındıran bir kimseden kefil talep edilebilmektedir. Ancak burada kefil olacak kişinin kredi notunun yüksek olması gerekmektedir.

Akbank kredi başvurusu gerçekleştirirken bankanın talep ettiği belgeler ise;

Nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi.

Sadece bu iki belge ile şubeye başvurular gerçekleştirilmektedir. Bu noktada banka kişiden başka dosyalar da talep edebilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir