Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Aktif Bank İnternetten Anında Kefilsiz Uygun Faizli Kredi

Aktif Bank İnternetten Anında Kefilsiz Uygun Faizli Kredi

Ülkemizdeki pek çok kişi ihtiyaç anında nakit bünyesi bulunmadığı için kredi çekme yöntemine başvurmaktadır. Yükselişte olan fiyatlar, günlük olağan harcamalara bile zam geliyor olması hepimizi maddi anlamda oldukça yoran bir konu olmaya devam ediyor. Acil olan bir ihtiyacı veya bir taşıt alma isteğini giderebilmek için yeterli nakit bulunma işlemi bulunmayabiliyor. Bu yüzden kredi çekmek oldukça yaygın ve bankalar da bu gelişmelere göre hareket etmekte. 

Bankalar kredi için tüketiciye belirli oranlarda faiz ve vade süresi sunmakta olup kredi çekmek isteyen kişiden belirli beklentileri olabilmektedir. Bunlardan bazıları, bir teminat, öneğin taşıt kredisi çekileçecekse alınacak olan aracın ipotek yapılması konut kredisinde alınacak konutun ipoteklenmesi gibi kefil istenmesi de bunlardan biridir. Çoğu banka düşük kredi notuna sahip tüketicilerden kefil talep eder. Ancak Aktif Bank’ta öyle değil. 

Tavsiye :  N Kolay Kredi Nedir ve Hızlı Kredi için Nasıl Başvuru Yapılır?

İntenetten anında kefilsiz kredi başvurusu yapmak isteyen kullanıcılar Aktif Bank bünyesinde olan Nkolaykredi hizmeti ile birlikte intenet üzerinden başvurularını yapabilirler. Üstelik çok uygun faiz ve vade seçenekleri ile birlikte. Ayrıca şubede başvuru yapıp vakit kaybedeceğinize intenet üzerinden bir tık ile kredi başvurunuzu halledebilirsiniz. 

Tavsiye :  50.000 TL Kefilsiz Kredi 48 Ay Vadeli Hesaplama Tablosu

NASIL BAŞVURURUM ? 

İntenetten nkolaykredi.com intenet sitesine girerek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Önce kısa bir form dolduracak ardından evraklarınızı intenet sayfası üzerinden onaylatıp 30.000 TL üst sınıra sahip kredi için başvurabilirsiniz.

Aktif bank şube olarak ülkemizde çok fazla şehirde bulunmadığı için ATM konusunda da az bir mevcudiyete sahip. Bu yüzden aktif bank müşterilerinin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi paranın tahsil edilmesi. Aktif bank da bu durumun farkında olduğundan müşterilerine seçenekler sunmuş. İsteyen kişiler nkolaykredi banka kartı ile, dileyenler PTT şubelerinden, veya Aktif Bank intenet şubesi üzerinden paranızı istediğiniz bankaya eft yapma imkanına sahip olabilmektesiniz. 

Tavsiye :  Garanti Bankası Kefilsiz Bayram Kredisi Kampanyası % 1,29 Faiz Oranı

ÖDEME PLANI

48 aya kadar vade seçeneği sunan bankanın diğer bankalardan çok daha fazla faiz oranı olduğunıu söylemek gerek. %2.2 faiz oranı oldukça fazla. 10.000 TL tutarında kredi çekmek isterseniz 12  ay için sabit olarak aylık 989 TL , 48 ay için ise aylık 377,57 TL ödemek zorundasınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir