Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Anında 10.000 TL Bayram Kredisi Kampanyası Fibabanka’dan!

Anında 10.000 TL Bayram Kredisi Kampanyası Fibabanka’dan!

Bayramlar, özel günler ve tatiller… Bu tarihler bankalar açısından, tüketicilerin sıklıkla kredi başvurusu yapılan tarihlerdir. Çünkü bu özel dönemlerde masraflar artar ve bireyler kendi sahip oldukları gelirleri ile ihtiyaçlarını her zaman karşılayamayabilirler. Bu durumda da bankalara kredi başvurusu yapılır ve alınan kredi daha sonra aylık taksitler ile bankaya kolaylıkla geri ödenir. İşte bu nedenle bu tarihlerde bankalar artan kredi başvurularını kendilerine çekmek adına çeşitli kampanyalar gerçekleştirerek, müşterilerin dikkatini çekmeye çalışırlar.

Bugün bankacılık sektöründe banka sayısının bir hayli artmasına dayalı olarak, müşteri kazanma rekabeti de büyük ölçüde artmış durumdadır. Durum böyle olunca bu tip özel günlerde müşteri kazanmak daha da önemli bir hal almıştır. Bu sebeple bayramlarda, tatillerde ve özel günlerde finansal ihtiyacı olanlara yönelik çok sayıda kredi kampanyası karşımıza çıkmaktadır. Bunlar arasında bayrama yönelik olarak sağlanan krediler artık öyle ki “geleneksel” olma özelliği taşımaktadır. Çünkü her yıl aynı dönemlerde bankalar, kredi olanaklarında birçok avantajı tüketicilere sağlamaktadırlar.

Tavsiye :  ING Bank’tan 4 Ay Ertelemeli Anında İhtiyaç Kredisi!

FİBABANKA’DAN BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI

Fibabanka, Türkiye’de henüz son yıllarda geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilmeyi başarmış, hızlı büyüyen bir bankadır. Birçok ilde şube sayısını artırmaya başlayan ve bu anlamda da dikkat çeken Fibabanka, bayrama yönelik kredi kampanyası ile adından söz ettirmeyi başardı. Banka 10 bin TL tutarında bayram kredisini, avantajlı faiz oranları ve vade seçenekleri ile sunmaktadır. Şimdi siz de online olarak bayram kredisi başvurusu yapıp anında bayram kredisi alabilirsiniz.

Tavsiye :  En İktisatlı Bayram Kredisi İktisatbank’ta

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Fibabanka tarafından sunulan bayram kredisi faiz oranları genel olarak %1.33 ve %1.45 olarak uygulanmaktadır ve bu faiz oranları tercih edilen vade süresine göre değişmektedir.

Banka bayram kredisi kampanyası dahilinde 48 aya kadar vadelendirme yapmaktadır. 1-36 ay arası vade için %1.45 ve 36-48 ay vade seçeneği için ise %1.33 faiz oranı uygulamaktadır.

Tavsiye :  70 Yaş Üstü Emekliye Kredi Veren Bankalar

Bankadan alacağınız 48 ay vadeli 10 bin TL tutarındaki bayram kredisi için uygulanan %1.33 faiz oranı ile hesaplama yaptığımızda bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı ise 299 TL’dir. Böylelikle günde sadece 10 TL’ye bankadan ihtiyacınız olan krediyi kullanmış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir