Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Asbank Hızlı Onaylı Bayram Kredisi Fırsatı

Asbank Hızlı Onaylı Bayram Kredisi Fırsatı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKKTC)’de hizmet veren en önemli bankalardan olan Asbank, Kurban Bayramı’na özel kredi sağlamaktadır. ‘’İyi Bayramlar Kredisi’’ kampanyası ile Asbank yüzde 1.25 faiz oranıyla kredi sağlamaktadır. Bayramda yaşanabilecek nakit sıkıntılarının önüne geçmek için Asbank KKTC, büyük bir öneme sahiptir. İçeriğimizde Dost Banka sloganıyla hizmet vermekte olan Asbank avantajlı kredileri detayları yer alacak.

Her türlü ihtiyaca yanıt veren krediler

Uzun süreli çalışma günlerinde boşluk bulan pek çok kişi, kurban bayramında tatile akın etmiştir. Ancak bu süreçte masraflar için avantajlı krediler tercih edilmiştir. Asbank, eski mobilyalarını değiştirmek isteyenler, birikmiş borçlarını tek seferde kapatmak isteyenler için hızlı onay kredisi sağlamaktadır.

Tavsiye :  Kredili Mevduat Hesabı Nedir? Bankaların KMH Faizleri Ne Kadardır?

Asbank Bayram Kredisi Kampanyası detayları

Sabit komisyon ve ekstra masraf ödemeksizin Asbank Bayram Kredisi sağlanmaktadır. Bütün KKTC vatandaşları için sağlanan bu krediler için 24 aya varan vade imkanı sağlanmaktadır. Bayram kredisi kapsamında sağlanan bu avantajlı kredinin, bütün müşteriler için Eylül ayına kadar geçerli olduğu açıklanmıştır.

Asbank taşıt kredisi

Asbank, müşterilerini hayalindeki arabalarla kavuşturmaktadır. Burada banka, ilk kez araba sahibi olacak veya arabasını değiştirecek müşteriler için aynı gün onay veren kredi sağlamaktadır. Üstelik yüzde 0.58’den başlayan faiz oranlarıyla bu kredi sağlanmaktadır. Taşıt kredisi için sağlanmakta olan en fazla vade ise 72 aydır.  Taşıtın %90’ına kadar da finansman sağlanmaktadır.

Tavsiye :  Yapı Kredi Bankası 10 Bin TL 48 Ay Kefilsiz Kredi Kampanyası

Asbank konut kredisi

Asbank ile ev sahibi olmak çok kolaydır. Yeni ev sahibi olmak isteyen veya ilk kez ev alacaklar için önemli fırsatlar sağlanmaktadır. Burada, şehit çocukları için özel oranlar da verilmektedir. Konut için %90’a kadar finansman ve 144 aya varan vade ile konut kredisi verilmektedir.

Tavsiye :  Hangi Bankanın Bayram Kredisi Kampanyası Daha Avantajlı

Kredi başvurusunda gerekli belgeler

Nüfus cüzdanı, ikametgah belgesi, gelir belgesi banka tarafından talep edilmektedir.

Serbest meslek çalışanlarının, güncel vergi levhası, ticaret sicil gazetesi oda kayıt belgesi gerekiyor.

Emekli olan ancak halen çalışmaya devam edenler için ise emekli destek primi ödemesi gerçekleştirilmelidir.

Çiftçiler için Çiftçilik belgesi (ÇKS) gerekmektedir.

Gayrimenkul kira geliri sahibi olanlardan kira kontratı ile başvurular gerçekleştirilmelidir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir