Anasayfa / Bilgi / Bankaların Kiralık Kasa Fiyat Listeleri

Bankaların Kiralık Kasa Fiyat Listeleri

Hayatımızda sahip olduğumuz birçok özel eşya ve nesnemiz bulunmaktadır. Bu nesnelerin bir kısmı maddi bir kısmı ise manevi anlamda bizler için önem arz etmektedir. Özellikle maddi değeri yüksek olan nesneler ise büyük ölçüde güven sorunları ile karşılaşmamıza sebep olurlar. Çünkü art niyetli üçüncü kişiler bu nesneleri çalmak isteyebilmektedirler ve böyle bir riskle karşı karşıya kalmamak için bu özel eşyalarımızı saklamamız gerekir. Bu anlamda bankaların sunmakta olduğu kiralık kasa hizmetinden faydalanan kişiler, kasa kiralayarak özel eşyalarını bankaların bu güvenli bölmelerinde tutabilirler ve diledikleri zaman tekrar geri alabilirler. 

Tavsiye :  İş Bankası Şubeden Kredi Başvurusunda Hangi Evraklar Gereklidir

BANKALARIN KİRALIK KASA FİYATLARI

Bankaların özel eşyalarınızı saklayabilmeniz için size tahsis ettiği kiralık kasa fiyatları geçtiğimiz yıl 220 TL ile 510 TL arasında değişmekteydi. Güncel 2017 yılı kiralık kasa fiyatları ise 225 TL ile 535 TL arasında değişmektedir. Bankalardan kiralık kasa kullanmak istiyorsanız ayrıca bankaya bir miktar depozito ücreti de ödemeniz gerekmektedir. Siz de bankalara giderek şubelerden yıllık kiralık kasa fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz ve özel eşyalarınızı bankaların özel güvenlik sistemleri ile korunan kasalarında korumaya başlayabilirsiniz. 

Tavsiye :  İş Bankası Şube Çalışma Saatleri

Bankalar kiralık kasalarda standart ölçüleri olan küçük, orta ve büyük boy kasalar kullandırmaktadır. Bu kapsamda da kullanılan büyüklüğe göre kasa için belirlenen kiralık fiyat da farklılık göstermektedir. Türkiye’de bulunan tüm katılım bankaları ve mevduat bankaları bu hizmeti sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir