Anasayfa / Konut Kredisi / Burgan Bank 50.000 TL Konut Kredisi ve Ödeme Planı

Burgan Bank 50.000 TL Konut Kredisi ve Ödeme Planı

Gayrimenkul piyasasında konut fiyatları son 3 yıllık süre içerisinde oldukça artmış durumdadır. Bu artış doğrudan kira fiyatlarını da etkilediğinden birçok kişi fiyatlar daha da yükselmeden ev sahibi olmanın peşindedir. Bu anlamda kendi finansal olanakları yeterli olmayan kişiler bankalardan aldıkları finansal kaynaklarla ev sahibi olabilmektedirler. Böylelikle bankalardan alınan kredilerle ev satın alan kişiler, bankaya aylık taksit öderken tıpkı kira ödermiş gibi ev sahibi olabilmektedirler.

Konut sahibi olmak maddi açıdan bütçeleri zorlayan bir durumdur. Ancak bankaların gelişmiş finansal durumları sayesinde bütçenizi aşan kısmında bankalardan kredi çekerek destek sağlayabilirsiniz. Ayrıca bankaların konut alımlarında kullanılacak krediler için faiz oranları ve vade süreleri diğer kredi türlerine göre daha uygun olmaktadır. 

Tavsiye :  Sıfır EvAlırken Nelere Dikkat Edilmelidir? EvAlırken Tapuda Dikkat Edilmesi Gerekenler! ( UZMAN ÖNERİLERİ )

Türkiye’nin özel bankalarından olan faaliyet bölgesi Ortadoğu ve Türkiye olan Kuveyt merkezli Burgan Bank’ta avantajlı faiz oranlarıyla konut kredisi veren bankalardandır. Burgan Bank 36 aya kadar vade sürelerine %1.34 faiz oranı sunarken, 36 ay – 48 ay arasındaki vade sürelerine %1.32 faiz oranı ve 48 aydan 120 aya kadar olan vade sürelerine ise %1.29 faiz oranı uygulamaktadır. Bankanın açıklamış olduğu konut kredisi için faiz oranları içinde bulunduğumuz yıl sonuna kadar geçerlidir. 2018 yılında faiz oranlarına yeniden güncelleme yapacaktır. Burgan Bank 50 bin Türk Lirası konut kredisinden ticari müşteriler faydalanamamakta olup sadece bireysel müşteriler için geçerlidir.

Tavsiye :  Dosya Masrafsız Konut Kredisi Veren Bankalar ( Güncel Oranlar )

Burgan Bank 50 bin Türk Lirası konut kredisi için başvurularınızı bankaya ait intenet sitesinde bulunan krediler sekmesi altındaki konut kredileri bölümünden başvurmanız mümkün. Başvuru için ayrıca Burgan Bank’ın size en yakın şubesini tercih edebiliirsiniz. 

Burgan Banktan çekeceğiniz 50 bin Türk Lirası değerindeki kredi için 36 ay vade süreli ve bu vade süresi için geçerli olan %1.34 faiz oranıyla aylık 1.7559.83 Türk Lirası taksitler halinde ödemelerinizi gerçekleştirirsiniz. Kredinin 36 aylık vade süresi için bankaya ödeyeceğiniz toplam tutarı ise 63.353.78 Türk Lirasıdır.

Tavsiye :  Teb Anapara Ertelemeli Konut Kredisi

Siz de şimdi en yakın Burgan Bank şubesine giderek, bankanın konut kredisi kampanyasından faydalanmak üzere, detaylı bilgi alabilir ve kredi için başvurunuzu doğrudan şubelerden gerçekleştirerek, kredinizi alabilir ve hayalinizdeki evin sahibi olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir