Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Burgan Bank Anında 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Burgan Bank Anında 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Burgan Bank, bünyesinde bankacılık hizmetleri gerçekleştiren müşterilerine özel avantajlı ihtiyaç kredileri sağlamaktadır. Son zamanlarda ülke içerisinde hizmet kapsamını artırmış olan banka, düşük faiz oranlarıyla dikkat çekmektedir. Müşteri potansiyelini artırma ve bankalar ile rekabet gücünü üst seviyelere taşımak için banka özel imkanlar tanımaktadır. İçeriğimizde Burgan Bank’ın Dijital İhtiyaç Kredisi içeriği ve dijital ihtiyaç kredisi faiz oranları yer alacak.

Burgan Bank Dijital İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Banka, kampanyada vade süresine göre faiz uygulaması yapmaktadır. 48 aya kadar vade fırsatıyla sağlanan bu kredide faiz oranları aşağıdaki gibidir;

Tavsiye :  Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyaları

18 aya kadar vadeli kredilerde yüzde 1.40, 18-24 ay vadeli kredilerde yüzde 1.42, 24-36 ay arası vadelerde yüzde 1.48 faiz uygulanmaktadır. En fazla vadede yani 36 aydan 48 aya kadar olan vadelerse ise faiz oranı yüzde 1.47 olarak belirlenmiştir.

10.000 TL kredi geri ödeme planı

Kredi geri ödeme planında ise, 10.000 TL 18 ay vadeli dijital ihtiyaç kredisi için aylık taksit ödemesi 648.41 TL’dir.

24 ay vade imkanıyla yüzde 1.42 faiz oranıyla sağlanan ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı 511,15 TL’dir.

Tavsiye :  Enpara Gelir Belgesiz Evraksız Kefilsiz Kredi

36 ay vadeyle çekilen kredide aylık taksit ödemesi 378,36 TL iken, 48 ay için aylık ödeme tutarı ise 310,57 TL’dir.

Dijital ihtiyaç kredisi başvuruları

Başvurular intenet bankacılığı üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bankacılık sistemi üzerinden yapılan talepler banka tarafından değerlendirmeye alınır. Kredi talebi kısa sürede değerlendirerek müşteriye iletilir. Kredinin onaylanması halinde, tutar anında müşteriye tahsis edilir.

Burgan Bank Dijital ihtiyaç kredisinin diğer kredilere göre avantajı, kredilerde kredi tahsis ücreti alınmamasıdır. Bütün bankalar kredi verirken yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti talep etmektedir.

Tavsiye :  Nakit Ödemeli İş Bankası Tüketici Kredileri

Başvuru işlemleri gerçekleştirmek isteyen kişinin 18 yaşını doldurması gerekmektedir. Banka kredinin miktarına göre gelir belgesi talep edebilmektedir. Bu noktada aylık gelirinizi belgeleyerek bankaya teslim edilmesi gerekmektedir.

Banka, müşterinin risk taşıması durumunda kefil talep edebilmektedir. Genellikle adli sicil kaydında ağır suç barındıran, geçmiş ödemelerini düzenli olarak yapmayan, icralık olan kişilerden kefil talep edilmektedir. Bu noktada banka kredi başvuru talebini reddedebilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir