Anasayfa / Konut Kredisi / Burgan Bank’tan 120 Ay Vadeli Ödeme Seçeneği ile 90.000 TL Konut Kredisi Kampanyası

Burgan Bank’tan 120 Ay Vadeli Ödeme Seçeneği ile 90.000 TL Konut Kredisi Kampanyası

Burgan Bank 120 ay vade oranı ile 90.000 TL konut kredisi imkanı sunuyor. Kredi detayları ve son başvuru tarihi ile ilgili detaylı bilgi yazımızda yer almaktadır.

Günümüz koşullarında ev sahibi olmak oldukça zor. Yükselen fiyat politikaları ve vergi ödemeleri için getirilen zam oranları ev sahibi olmak isteyenlerin bu isteklerini daha sonraya ertelemelerine neden oluyor.
 
Bankalar birçok konuda vatandaşlara destek sağlayabiliyorlar. İhtiyaç ve istekler için oluşturulan paketler ile vatandaşların kendilerine en uygun bankacılık hizmetlerini seçmelerine yardımcı oluyorlar.
 
Burgan Bank, ev sahibi olmak isteyen bireyler için konut kredisi paketini kullanıcılara sunuyor. Vade ve taksit ödemelerinde kolaylık sağlayan Burgan Bank, 120 vade seçeneği ile konut kredisi kullanımı sağlıyor.
 
Burgan Bank Konut Kredisi
 
Burgan Bank sunduğu konut kredisi imkanı ile 120 ay vade seçeneğine yüzde 1,29 faiz oranı sunuyor. Vade seçeneklerine yönelik olarak faiz oranları da değişkenlik gösterebilir. 36 ay ve 48 ay vade seçeneğine 1,32 faiz uygulaması yaparken, 36 ay vade seçeneği için 1,34 faiz oranı yapılabiliyor. 48 ay ve 120 ay vade oranlarında ise faiz oranları 1.29 olarak belirlenmiştir.
 
Burgan Bank aracılığı ile konut kredisi başvurusunda bulunacak bireylerin banka şubelerine giderek başvuru oluşturabilirler. Burgan Bank sunmuş olduğu konut kredisi kampanyasına başvuruda bulunacak kişilerin 31 Aralık 2017 tarihine kadar Burgan Bank şubelerine giderek başvuru oluşturmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak kişilerin bilmesi gereken bir durum söz konusu. Burgan Bank konut kredisi kullanımı yalnızca bireysel bankacılık hizmetlerini kullanan müşterileri için geçerli kılmıştır. Bu krediyi kullanacak bireylerden bir defaya mahsus olmak üzere kredi tahsis ücreti alınacaktır. Kredi tahsis ücreti ise kullanım sağlanacak kredi tutarından en üst oran ile binde beşi kadar olacaktır.
 
120 Ay Vade Seçeneği ile 90.000 Türk Lirası Konut Kredisi İmkanı
 
Burgan Bank aracılığı ile konut kredisi kullanacak olan bireylerin 120 ay vade oranını seçmeleri halinde aylık taksit tutarları bin 478,58 Türk Lirası olacaktır. Konut kredisi kapsamında 90.000 Türk Lirası kredi kullanımının geri ödeme tutarı ise 177 bin 429,95 Türk Lirası olacaktır. Bankanın kredi tahsis ücreti adı altınsa 450 Türk Lirası tahsil edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir