Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Burgan Bank’tan PTT Emekli ve Çalışanlarına Özel Ayda 101 TL Taksitle İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Burgan Bank’tan PTT Emekli ve Çalışanlarına Özel Ayda 101 TL Taksitle İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Burgan Bank PTT’li emekli ve aktif çalışanlar için özel bir Kredi kampanyası düzenlemiş durumda.

Hayatımızın gün geçtikçe pahalılaştığı bir gerçek. Her geçen gün gelen zamlarla birlikte hayatımızda ihtiyaçları karşılamamız zorlaşabiliyor. Bazen acil bir nakit ihtiyacı bazen de normal herhangi bir ihtiyacı karşılamaya maddi gücümüz olanak vermeyebiliyor. Kimi insanlar araba hayaline kimileri de hayallerindeki evlere kavuşamamak ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu durumlarda genellikle tüketicilerin yaptığı bir yöntem bulunmakta. Kredi çekmek.

Kredi bankalar tarafından tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda belirli vade ve faiz oranı şartları ile birlikte kendilerine nakit para sağlama işlemine denmektedir. Kredi verme konusunda ülkemizdeki bankaların hemen hemen hepsi bu imkanı sunmaktadır. Kredi çekme talebinde bulunan pek çok insan bulunmaktadır ve kredi çeşitleri olarak müşteri şartları değişebilmektedir. Başlıca 3 adet kredi çeşidi bulunmaktadır. Bunlar; taşıt kredisi, konut kredisi ve bireysel ihtiyaç kredisi olarak adlandırılabilir. Her kredi çeşidinin kendine göre şartları bulunmaktadır.

Tavsiye :  VakıfBank Çeyiz Hesabı ile Birikim Yapın

Kredi çekecek olan müşteri çok olduğundan bankalar bu durumu aslında bir müşteri kazanma durumu olarak bakmaktadır. Bunun için de dönem dönem farklı kampanyalar ile birlikte tüketiciler için kredi imkanları sunmaktadırlar. Özellikle de emekliye, memura sık sık özel kampanyalar yapılabilmektedir. İşte bu kampanyalardan bir tanesini şimdi inceleyeceğiz.

Tavsiye :  Memurlara Kefilsiz Faizsiz Kredi ve Kamu Personeli Kampanyaları

BURGANBANK PTT İHTİYAÇ KREDİSİ

Burganbank ülkemizde son yıllarda aktif bir şekilde kendini göstermeye başlamış bir bankadır. Durum böyle olunca müşteri çekme konusunda kredi şartlarına oldukça güveniyorlar. Bundan dolayı da yeni bir kampanya ile birlikte tüketicilerin karşısına çıkan bankanın bu seferki hedef kitlesinde PTT emeklileri ve PTT bünyesinde aktif çalışan kişiler bulunuyor.

Tavsiye :  Akbank Kredi Kampanyaları ( Fırsatı Kaçırma )

ŞARTLAR NEDİR ? 

Burgan Bank PTT ihtiyaç kredisi kampanyası ‘nda alınabilecek minimum kredi tutarı 3 bin Türk Lirası, maksimum kredi tutarı ise 55 bin TL olarak gösterilmektedir.

Banka faiz oranını ise %1,59 olarak belirlemiş durumda. Ancak bu rakam değişkenlik göstermektedir. 10 bin TL’ye kadar olan kredilerde %1,81 faiz oranı uygulanmakta. 10.000-30.000 TL arasında ise %1,65  faiz oranı belirtilmiş.

48 ay vade seçeneği sunan bankadan 3.000 TL kredi çekecek olan bir kişinin aylık ödemesi gereken kredi taksitleri 101 TL olarak gözükmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir