Anasayfa / Bilgi / BurganBank Müşteri Hizmetlerine Hızlı ve Direk Bağlanma

BurganBank Müşteri Hizmetlerine Hızlı ve Direk Bağlanma

BurganBank gün geçtikçe gelişen ve büyüyen bir banka haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla teknolojinin sunduğu tüm olankalrı müşterilerine sunmaktadır. Bankacılık adına oluşturulan diğer kanallardan intenet bankacılığı, telefon bankacılığı, intenet bankacılığı gibi kanallarıda müşterilerinin kullanımına açmıştır. En önemli bankacılık kanallarından biri olan telefon bankacılığı konusunda da önemli gelişmelere neden olmuştur. BurganBank müşterileri banka şubelerine gitmeden birçok işlemi müşteri hizmetleri aracılığı ile yapabilmektedir. Burada önemli olan konu müşteriler müşterii hizmetleri temsilcisine direk ulaşabilme olanağına sahip olup olmadığıdır. BurganBank müşteri hizmetlerine direk ulaşabilmek için birkaç adımı izlemeniz gerekmektedir.

Tavsiye :  Şekerbank Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?

BurganBank telefon bankacılığı olan 0850 222 8 222 numaralı telefonu öncelikle müşteriler aramalıdır. Sonrasında müşteriyi bir telesekreter karşılayacaktır. Bu sırada siz sadece 0’ı tuşlayarak müşteri hizmetleri temsilcisine zaman kaybetmeden çok kısa bir sürede iletişim kurmuş olacaksınız. Bu iletişim doğrultusunda temsilciden bankacılık faaliyetleri ile ilgili tüm soruları yöneltebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile kredi başvurusu yapabilir, kredi kartı talebinde bulunabilir, EFT ve havale gibi para transferleri yapabilir, şifre sorununuzu halledebilir, kred kartı borcunuzu öğrenebilirsiniz. Bunun için telefonun başında çok fazla vakit kaybetmeden bahsetmiş olduğumuz telefon numarasını ve rakamları tuşlayarak direk bağlantı kurabilirsiniz. 

Tavsiye :  Bankamatik Paramı Vermedi Hesaptan Düştü Ne Yapmalıyım? ( Hızlı Çözümler )

BurganBank müşteri hizmetleri departmanı uzman kişiler tarafından oluşturulduğu için görüşme sırasında sorununuza en etkin bir şekilde çözüm üretilecektir. Müşteri hizmetleri telesekreterini tamamen dinlemenize gerek kalmadan yapacağınız işlem numarasını tuşlamanız direk bağlanmanızı sağlayacaktır. 1 numaralı tuş bankacılık işlemleri için, 2 numaralı tuş kayıp çalıntı işlemleri için 3 numaralı tuş şifre işlemleri için, 4 numaralı tuş intenet bankacılığı işlemleri için, 5 numaralı tuş kredi kartı başvurusu için, 6 numaralı tuş kampayalar için, 7 numaralı tuş ise müşteri memnuniyeti için hazırlanmıştır. Bunlardan herhangi birini basıp ardından 0’ı tuşladığınızda siz direk olarak yetkili temsilciye bağlanmış olacaksınız. BurganBank bankacılık faaliyetleri ile ilgili hemen hemen her konuda hizmet vermektedir. Böylelikle hem banka şubelerinin iş yükünü hafifletiyorlar hem de müşterilere  zamandan tasarruf ettirip kaliteli bir hizmet sunuyorlar. BurganBank ile bankacılık ile ilgili işiniz olduğunda  telefon bankacılığını kullanarak direk müşteri temsilcisi ile kısa bir sürede bağlantı kurup işleminizi hallettirebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir