Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

Teknolojik olanaklar ve imkanlar geliştikçe tüketicilerin talep ve davranışları da büyük ölçüde farklılaşmaya başlamış durumdadır. Özellikle son yıllarda tüketicilerin harcamalarının büyük bir kısmının teknolojik cihazlara ve artık lüks bir ihtiyaç haline dönüşen akıllı telefon alımlarına gittiği görülmektedir. Bu durum karşısında ise kredi kartı borcunu cep telefonu alımları ile arttıran nüfusun azaltılabilmesi için kredi kartı ile taksitli cep telefonu alımı yasaklanmıştır. 

Bu durum karşısında da teknolojik ürün satışı yapan mağazalar, bankalar ile anlaşmalar yaparak, cep telefonu alımlarında kullanılabilecek kredi olanakları talep etmişlerdir. Bankalar da ilgili kurumlar ile protokollere imza atarak kredilendirme olanaklarını bu kapsamda sunmaya başlamışlardır. Bankaların anlaşmalı oldukları teknoloji mağazalarından cep telefonu almak istediğinizde, bu kapsamda doğrudan kredi kullanarak taksitli cep telefonu alımı yapabilmektesiniz. Şimdi siz de telefon kredisi veren bankalar aracılığı ile dilediğiniz akıllı telefona sahip olabilirsiniz.

Tavsiye :  70 Yaş Üstü Emekliye Kredi Veren Bankalar

INGBANK TEKNOSA İŞ BİRLİĞİ

İki turuncu kuruluşun anlaşması ile birlikte cep telefonu alımında taksit yapılabilmektedir. Ing Bank ve Teknosa anlaşmalı olarak tüketicilere taksitli cep telefonu imkanı sunmaktadır. Teknosa mağazalarından yapacağınız cep telefonı alımlarında 500 TL alt limitli ve 15 bin TL üst limitli olarak cep telefonu kredileri imkanlarından faydalanabilirsiniz. Üstelik bu kredi için herhangi bir masraf ödemeksizin SMS başvurusu ile veya doğrudan Teknosa mağazalarındaki işlemlerinizle kredi kullanabilirsiniz.

Tavsiye :  48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar ve Şartları ( GÜNCEL FAİZ ORANLARI )

Başvuru için T.C. kimlik numaranızı ve aldığınız ürünün kodunu aralarında boşluk bırakarak 2299’a kısa mesaj atarak bu krediden faydalanabilirsiniz.

ODEABANK VATAN BİLGİSAYAR İŞBİRLİĞİ

Odeabank’ın kredilendirme olanaklarından Vatan Bilgisayar mağazalarında faydalanarak dilediğiniz akıllı telefonu taksitli olarak alabilmeniz mümkündür. T.C. kimlik numaranızı yazıp 8444’e kısa mesaj atarak Odeabank’ın Vatan Bilgisayar’dan alınacak olan akıllı telefonlara özel kredisinden faydalanabilirsiniz. Taksitli olarak alacağınız cep telefonu kredilendirmesinden faydalanmak için şubeye gitmenize gerek kalmadan dilerseniz doğrudan Vatan Bilgisayar mağazalarında işleminizi yaparak taksitli olarak telefonunuzu satın alabilirsiniz.

Tavsiye :  Şubeye Gitmeden Kefilsiz Anında Kredi Veren Bankalar 

Bu kredi kullanımları bankaların bireysel ihtiyaç kredisi uygulamaları kategorisine dahil olarak sağlanmakta olup, anlaşmalı mağazalara özel sağlanan kredinin faiz oranı ve vade süresi için sağlanan altenatifler alınacak olan kredinin tutarına göre farklılık gösterebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir