Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Denizbank 25 Yıl Vadeli 100.000 TL Konut Kredisi Kampanyası

Denizbank 25 Yıl Vadeli 100.000 TL Konut Kredisi Kampanyası

Düşük faiz oranıyla kredi veren Denizbank 100.000 TL lik konut kredisine 25 yıl vade de vermektedir. Uzun vadeli ve düşük faizli krediler Denizbank’ta bulunmaktadır.

Konut kredisi müşterilerin en çok tercih ettiği kredi türlerinden biridir. Bu krediyi veren bankalardan biri de Denizbank’tır. Yıllardır bankacılık sektöründe yer alan Denizbank, konut kredisini hem düşük faizle vermekte hem de 100.000 TL lik konut kredisine 25 yıl vade uygulamaktadır. Ödemenizi de kendinizin ayarlayabildiği konut kredisine %1,22 ile %1,29 arasında bir faiz oranı uygulamaktadır. Konut kredisini  60 ay taksitlendirebileceğiniz gibi seçtiğiniz vade uzunluğuna göre belirli bir faiz oranı uygulanmaktadır. 120 ay ödeyenler için faiz oranı %1,27 olarak değişiklik göstermektedir. Eğer ödemenizi 120 ve 300 ay arasında yapacaksanız %1,29 faiz uygulanacaktır.

Tavsiye :  ING BANK Tekno Kredi Nasıl Kullanılır?

100.000 TL konut kredisi veren Denizbank, 300.000 TL ye kadar rakamı çıkarabilmektedir. 300 ay taksit seçeneğiyle ödenecekse faiz oranı %1,29 şeklinde olmaktadır. Yani ödeme fiyatı 1318 TL olacaktır. 120 ay taksit seçeneğiyle ödenmesi düşünülen kredinin aylık taksit 1628 TL olacaktır. Eğer 60 ay taksit seçeneği olsun diyorsanız bu rakam 2360 TL olarak belirtilmiştir. Toplam ücret tutarı ise 1348 TL olmaktadır. Bu toplam ücret ipotek tesis, ekspertiz ve tahsis ücreti olmaktadır. Tahsis ücreti aldığınız kredi miktarına göre değişiklik gösterir. Mesela 100.000 TL için binde beşlik bir kısım alınmaktadır. Denizbank’ın yeni kampanyaları ve kredilerinde ki avantajlar intenet sayfasında ilan edilmektedir.

Tavsiye :  Akbank Kefilsiz Uygun Faizli Kredi

Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusu için intenet üzerinden form doldurabilirsiniz. Denizbank’ın intenet sitesinde hangi krediyi istiyorsanız onun formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Bankanın herhangi bir şubesine giderek yine başvuru da bulunabilirsiniz. Başvuru takibinizi de aynı şekilde yapabilir ve kabul edilen başvuruları kredinizi çekmek üzere şubeye giderek alabilirsiniz. 

Tavsiye :  Bankaların Ramazan Bayramına Özel Kredi Kampanyaları - Faiz Oranları Karşılaştırması

Aldığınız kredinin ödeme şeklini siz ayarlayabilmektesiniz. Kredinizi düzenli ödemeniz hem banka için hem de sizin kredi notunuz için önemlidir bu yüzden ödeme şeklinizi size kolaylık sağlayacak şekilde ayarlamanız gerekmektedir. Kredi başvuru onayınız size Sms yoluyla veya e posta yoluyla iletilecektir. Krediniz ile ilgili herhangi bir yardımda bankanın çağrı merkezini arayabilir ve yardım alabilirsiniz. Düşük faiz oranı ve uzun vadeli kredi seçeneği Denizbank’ta yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir