Anasayfa / Bilgi / Denizbank Çek Gönder ile En Kolay Çek İşlemi Beklemeye Son!

Denizbank Çek Gönder ile En Kolay Çek İşlemi Beklemeye Son!

Ülkemizde ticaretin geçmiş yıllarından bu yana esnafların en çok tercih ettiği ödeme yöntemlerinden biri çek. Bunun sebebi esnafın anlık ödemelerini kolayca gerçekleştirmesi. Ancak yine aynı sebepten pek çok kişiye de sıkıntı yaşatıyor. Denizbank tüketicilerinin bu problemine çözüm üretmek amacıyla yeni bir elektronik uygulama geliştirdi. Uygulamanın adı Deniz Çek Gönder.

Deniz Çek Gönder’in uygulamadaki vaadi ise “Çek vadesini beklemek tarih oluyor”. Çek kullanan müşterilere özel hazırlanan kampanyada akıllı cihazlara indirilebilecek uygulama çek vadesini beklemeden ödeme imkanı sunuyor. Bir Denizbank kuruluşu olan DenizFactoring çek kullanan esnafın çalıştığı bankaya bakmaksızın elinde bulunan çeki nakite çevirme imkanı sağlıyor. 

Tavsiye :  Borçlulara Para Yardımı Yapan Ünlüler ve İş Adamları

Uygulamayı Nasıl Kullacaksınız?

Uygulamayı kullanmak için öncelikle bir akıllı telefon sahibi olmanız ve uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirmek için linke tıklayabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama şu an için İOS 8.o ve daha üzeri işlemciye sahip IPhone ve IPad touch ile Google Android işlemcilerden kullanılabiliyor. 

Tavsiye :  Kredi Çekmek İstiyorum Ama Banka Reddediyor Neden

Başvuruda Bulunmak İsteyenler

Eğer bu hizmetten yararlanmak isteyen bir tüccar ya da ticari firma sahibi iseniz çekte bulunan kare kodu okutmanız ve kodun fotoğrafını uygulamada belirtilen yere yükleyerek belirtilen formu tanzim etmeniz gerekiyor. Bu işlemin ardından banka durumla ilgili bir bilgilendirmede bulunuyor. DenizFactoring A.Ş.tarafından hizmete sunulan uygulama ile çekte belirtilen tutardaki ödemeyi Denizbank şubesinden nakit olarak almanız mümkün. Bazı durumlarda ödenecek olan nakit çekte yazandan düşük miktarda olabiliyor. Bu miktar size sms yoluyla bildiriliyor. Ayrıca uygulamaya 100 bin liranın altındaki çekler için başvurabiliyorsunuz.

Tavsiye :  İyi Bir Borç Kapatma Planı Nasıl Yapılır?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir