Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Denizbank Eğitim (Öğrenci) Kredisi

Denizbank Eğitim (Öğrenci) Kredisi

Eğitim, kişinin geleceğini inşaa ederken yaş fark etmeksizin dahil olması gereken bir süreçtir. Özellikle iş olanaklarının zamanla değişim gösterdiği son yıllarda kendisini geliştirmek ve kariyerini şekillendirmek isteyenler için iyi bir eğitim almak büyük önem taşımaktadır. Ancak bugün yalnızca devlet şartlarında eğitim alarak sınavlarda ve sertifikasyonlarda başarılı olabilmek pek kolay olmamaktadır. Bu nedenle de öğrenciler özel üniversiteleri, dershaneleri ve çeşitli etüt kurumlarını tercih ederek bu kurumlara ödeme yapmaktadırlar.

Özel kurumların masraflarının karşılanması her zaman kolay olmamaktadır. Hele ki alınması zorunlu bir eğitim söz konusu ise bu masrafın karşılanamaması can sıkıcı olmaktadır. Öte yandan öğrenci olmak demek hali hazırda ekonomik açıdan birçok sıkışıklığın yaşanması anlamına gelirken, bir de eğitim kurumu masrafları eklenince yük daha da ağırlaşmaktadır. Bu kapsamda her ne kadar devlet katısı ve destekleri de olsa da öğrenciler kimi zaman nakdi ihtiyaç duyumsamaktadır. İşte bu noktada da bankaların kredilendirme uygulamaları karşımıza çıkmaktadır.

Tavsiye :  Burgan Bank Anında 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bankalar ihtiyaç kredisi segmentindeki uygulamasını eğitim kredisi adı ile öğrencilere tahsis edebilmektedir. Bu sayede hem farklı bi müşteri grubunu kazanabilen bankalar, diğer yandan onların eğitimlerini devam ettirebilmeleri için ihtiyaç duyduğu maddi olanakları sağlamaktadır. Son zamanlarda da öğrenci kredisi veren bankalar arasında yer alan Denizbank, bu anlamda önemli bir desteğe imza atmaktadır.

Tavsiye :  ING Bank’tan 48 Ay Vadeli 30.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyası

DENİZBANK EĞİTİM KREDİSİ

Artan eğitim masraflarının karşılanabilmesi için denizbank eğitim (öğrenci) kredisi kullanılarak, eğitimde zorluk çekmeden tüm ödemelerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

DENİZBANK EĞİTİM KREDİSİNİN ÖZELLİKLERİ

-60 aya kadar vadeli olarak alınabilen denizbank eğitim kredisi 10 bin TL’ye kadar kullanılabilmektedir.

Tavsiye :  Türkiye İş Bankası ATM Para Yatırma ve Çekme Müşteri Limitleri

-%1.30 ile %1.51 faiz oranlarına sahip olan denizbank öğrenci kredisi için faiz oranları vade sürelerine göre farklılık göstermektedir.

-10 bin TL tutarında 48 ay vadeli eğitim kredisi için %1.51 faiz oranı uygulanmaktadır ve bu kredi için bankaya aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı ise 314 TL’dir.

BAŞVURULAR

Başvurunuzu doğrudan size en yakın Denizbank şubesine giderek, ilgili eğitim kurumunun faturası ile birlikte yapabilir veya yıllık eğitim ücretini gösterir belge ile yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir