Anasayfa / Kredi Notu / Denizbank Kredi Notu Sorgulama Hizmeti

Denizbank Kredi Notu Sorgulama Hizmeti

Denizbank Kredi Notu Sorgulama

Nakit ihtiyaçlarınız için borçluluk durumunuzu öğrenmek istiyorsanız Denizbank’ın kredi risk raporundan yararlanabilirsiniz. Daha önceleri sadece üye kuruluşların yaralanabildiği risk raporlarına artık başvuru yapan her vatandaş sahip olabiliyor. Bu şekilde vatandaşlar kredi çekmeden önce daha önceki kredilerinde ki bor ödeme, performans ve limit bilgilerine erişim sağlayabilecek. Bu da kişiye borçlarını zamanında ödeyip ödemediğini, yasal takipte olan borcunun olup olmadığını ve mevcut borç bakiyesinin ne kadar olduğunu öğrenmede kolaylıklar sağlamaktadır.

Denizbank Aracılığıyla Kredi Notu Öğrenmek

Tavsiye :  5 Adımda En Kolay Kredi Notu Sorgulama

Sadece olumsuz performanslarınızı değil aynı zamanda kredi kartı ödemelerinizi, kredi ürün kullanımlarınız talep ettiğiniz halükar da kredi limitiniz de risk raporunda bulabilirsiniz. Denizbank şubelerinden herhangi birisine giderek müşteri temsilcinize KKB risk raporunu alıp incelek istediğinizi beyan edebilirsiniz. Sadece kendi Risk raporunuzu değil ayrıca bir ortaklık durumunda ve evinize kredi kullanan alıcının risk raporuna bakarak daha doğru ve net kararlar almanıza olanak sağlar. Ayrıca vadeli olarak mal satarken de muhatabınızın risk raporunu inceleyebilirsiniz.

Tavsiye :  Kredi Notu Düşmesine Etkisi Olan 5 Önemli Faktör

Denizbank İntenet Şubelerinden Kredi Notu Öğrenme

AçıkDeniz intenet bankacılığından banka müşterisi olan ya da olmayan herkese risk raporu verilmektedir. Bu nedenle intenet bankacılığı üzerinden kredi notu öğrenmek isteyenler AçıkDeniz hizmet kanalını kullanabilirler. Ayrıca finansal geleceğinizi kontrol etmek için Denizbank’ın sunmuş olduğu Findeks paketlerinden de yararlanabilirsiniz.

Bir nevi kişiye özel finansal destek olarak adlandırabileceğimiz bu sistemde kredi çekmek için başvurduğunuzda aldığınız red cevabının sebebini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu konuda banka müşterilerine 3 çeşit Findeks paketi sunmaktadır. Denizbank cep şubelerinden kredi notu öğrenme işlemi mümkün olmasa da Findeks paketlerinden birini satın alarak 1 yıl boyunca finansal hayatınıza yön verebilirsiniz.

Tavsiye :  Başkasına Ait Kredi Notunu Öğrenmek Ne İşe Yarar?

SMS’le Kredi Notu Öğrenme

Şuanda Denizbank’tan SMS’le kredi notu sorgulamak mümkün değil. Ancak diğer takip ve uyarı sistemlerinden yararlanabilirsiniz . Denizbank’ın sunmuş olduğu 3 çeşit rapor sisteminden birini satın almak için Denizbank şubelerinden birini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca paketlerle ilgili bilgi almak isterseniz Denizbank müşteri temsilcisini arayarak detaylı bilgi hangi paket sizin daha avantajlı incelemesini yapabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir