Anasayfa / Konut Kredisi / DenizBank Mortgage Kredisi Faiz Oranları

DenizBank Mortgage Kredisi Faiz Oranları

 Dünya genelinde yaşanan ekonomik dalgalanmaların da büyük etkisi ile Türkiye’de gayrimenkul piyasasında fiyat artışları 2 senedir gözle görülür bir biçimde devam etmektedir. Öte yandan bu artışlar kira fiyatlarını da doğrudan etkilemekte ve tüketicileri ekonomik açıdan bir hayli zorlamaktadır. Durum böyle olunca birçok tüketici hem kira yükünden kurtulmak, hem ev sahibi olmak hem de gelecekte konut fiyatlarının daha da artması riskine karşı konut kredilerine yönelmektedir. 

Bankalar, tüketicilere ev sahibi olabilmeleri için uzun vadeli, düşük faiz oranlı ve yüksek tutarlı krediler sağlamaktadır. Bu kapsamda eğer siz de kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsanız, bankalara başvurarak konut kredisi alabilir ve aldığınız kredinin taksitlerini kira öder gibi ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz. Bu anlamda son dönemlerde denizbank mortgage kredisi tüketicilerin sıklıkla talep ettikleri bir konut kredisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tavsiye :  Denizbank’tan Uzun Vadeli Düşük Faizli ve Anında Ev Kredisi Kampanyası

DENİZBANK MORTGAGE İLE EV SAHİBİ OLMA SIRASI SİZDE

Yeni bir ev almak üzere banka kredisi kullanacaksanız o halde banka altenatiflerinizin arasında denizbank mortgage mutlaka bulunmalıdır. Zira bankanın faiz oranları açısından avantajlı seçenekler sunması ve vade konusunda oldukça esnek seçenekler sağlaması işinize gelecektir.

Tavsiye :  Konut Kredisi Faizleri Düşer mi Artar mı? 2017 Yorumları

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Genel olarak Denizbank Mortgage’den alınacak olan konut kredisi için 300 aya kadar vadelendirme yapılabilmektedir.

Kampanya dahilinde denizbank mortgage kredisi faiz oranları %1.19 ile %1.27 arasında değişmektedir. Faiz oranları tercih edilen vade süresine göre değişiklik göstermekte olup; 0-60 ay %1.19, 60-120 ay %1.24 ve 121-300 ay vade için %1.27 faiz oranı uygulanmaktadır.

Konut kredisi ile beraber kredi kullanan kişiye hayat sigortası da uygulanmaktadır.

Tavsiye :  Emekli Maaşı İle Konut Kredisi Çekilebilir Mi? Şartlar Neler

Alınacak konut kredisi konutun ekspertiz bedelinin %70’ine kadar olabilmektedir.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Eğer tüm bu nitelikleri ile beraber Denizbank Mortgage Kredisi sizin için avantajlı ise ve denizbank mortgage kredisi başvuru işlemini yapmak istiyorsanız o halde size en yakın Deniz Bank şubesine giderek;

-T.C. kimlik belgenizi

-Gelir durumunuzu gösteren belgeyi

-Son 3 aya ait ikametgah belgenizi ibraz ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve kredinin masraflarını öğrenmek için Denizbank resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir