Anasayfa / Araç Kredisi / Denizbank’tan 48 Ay Vadeli 40.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyası

Denizbank’tan 48 Ay Vadeli 40.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyası

İyi bir otomobile sahip olmak, eski aracını yenilemek isteyenler için akla gelen ilk kurum bankalar olmaktadır. Çünkü bankalar, tüketicilerin taleplerini göz önünde bulundurmakta ve uygun ödeme koşullarıyla taşıt kredileri sağlamaktadır. Genellikle uzun vadeli ve düşük faiz oranlarıyla taşıt kredileri sağlanmaktadır.

Taşıt kredisinde, konut kredisinde olduğu gibi kefil ön şartı bulunmamaktadır. Banka aracı rehin olarak almakta ve böylelikle ödeme teminat altına alınmaktadır. Kefil bulmak özellikle de bu dönemde çok zordur. Bu kredilerde de böyle bir kolaylık olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Tavsiye :  Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Kuveyt Türk’ten 15.000 TL Kredi Kampanyası

Artık bankalar müşteri potansiyelini artırabilmek adına, yeni araç alımlarında sıfır ve ikinci el ayrımı yapmamaktadır. Belirli bir yaşa kadar olan bütün araçlar için taşıt kredisi sağlanıyor. Son yıllarda müşterinin kredi notuna göre faiz oranlarında değişikliğe gidebilmekteydi. Ancak Denizbank, sabit faiz oranıyla taşıt kredisi sağlamaktadır.

Denizbank 40.000 TL taşıt kredisi detayları

Banka, yüzde 1.38 faiz uygulamasıyla 48 aya kadar vade seçeneğiyle taşıt kredisi sağlamaktadır. Banka, 1000 TL’den 100.000 TL’ye kadar taşıt kredisi finansa edebilmektedir. Yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Kredi çekecek olan kişinin hayat sigortası yapmayı zorunludur. Banka tüketicinin hayatını kaybetmesi halinde geri ödemeyi sigorta firmasından tahsil etme hakkına sahiptir.

Tavsiye :  Ziraat Bankası Komisyonsuz Taşıt Kredisi

40.000 TL 48 ay vadeli taşıt kredisinde 1214 TL aylık taksit ödemesi gerçekleştirilmektedir. Bu ödemenin 549 TL’si anapara, 555 TL’si ise faiz ödemesidir. Krediyi çekmek isteyen kişinin banka müşterisi olması gerekmektedir.

Taşıt kredisi başvurusu için gerekli evraklar

Eğer taşıt kredisi gerçek kişiler tarafından alınacaksa;

Nüfus cüzdanı fotokopisi,

Elektrik, su, telefon veya doğalgaz faturası,

Tavsiye :  Yapı Kredi İkinci El Araçlara 20 Bin TL Kredi Kampanyası

İkametgah belgesi ve gelir belgesi gerekmektedir.

Taşıt kredisi başvurusu tüzel kişi tarafından gerçekleştirilmiş ise,

Firma sahibinin ve yüzde 25’ten daha fazla payı olan kişilerin nüfus cüzdanı fotokopileri ve ticaret sicil gazetesi fotokopileri,

Vergi levhası fotokopisi,

Noter tasdikli imza sirküleri,

Tüzel kişiliğin son 2 yıla ait gelir tablosu ve son dönem mizanı.

Taşıt kredisi başvurusu yabancı uyruklu bir kişi tarafından gerçekleşecek ise,

Pasaport, oturma izni belgesi, ikametgah belgesi ve çalışma izni belgesi gerekmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir