Anasayfa / Konut Kredisi / Düşük Faizli Konut Kredisi Finansmanı Kampanyası Akbank’ta!

Düşük Faizli Konut Kredisi Finansmanı Kampanyası Akbank’ta!

Konut finansmanı, vatandaşların konut edinmeleri amacıyla ya da sahip oldukları konutların teminatı altında tüketicilere kredi kullandırılması ve bu kredilerin yeniden finansmanı amacıyla kredi kullandırılmasıdır. İnsanları kolay bir şekilde, hatta kira öder gibi kendi evlerine sahip olması amacıyla kurulmuş bir gayrimenkul sistemidir. Konut kredisi kullanan herkesin aklındaki soru da faiz oranlarıdır. Her banka çeşitli avantajlar sunarak, bütçelere uygun krediler vermektedir. Akbank son zamanlarda yaptığı düzenleme ile düşük faiz oranları ile dikkat çekmektedir.

Düşük faiz oranı ile dikkat çeken, vatandaşların bütçesine uygun konut kredisi sağlayan Akbank, aylık yüzde 1.11’den başlayan faiz oranları ile herkesin hayalini kurduğu kira öder gibi ev sahibi olmasına olanak sağlamaktadır. Her bütçenin gelir durumuna göre, geri ödeme imkanı sunarak, ona uygun ödeme planı oluşturmanızı sağlayan Akbank, ödemelerinizi 120 aya kadar vade yapma imkanı sağlamaktadır.

Tavsiye :  Peşinatsız Konut Kredisi Kampanyaları ile Ev Sahibi Olun!

AKBANK KONUT KREDİSİ ÇEŞİTLERİ

Sabit Faizli Konut Kredisi : 

İndirimli Konut Kredisi : Kredi faiz ödemesinin bir kısmını önden yaparak, kredi faiz oranını ve taksitlerinizi düşürme imkanı sağlayan kredi.

Kentsel Dönüşüm Kredisi : Riskli bölgelerdeki binaların yenilenmesi için, Akbank’ın düşük faiz imkanlarıyla sunduğu kredi.

Tavsiye :  Almanya’da Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Peşinatsız Konut Kredisi : Peşinatı denkleştiremeyenlere, Anbank’ın çeşitli avantajlarla sunduğu kredi çeşidi.

Ara Ödemeli Konut Kredisi : Evinizi beğenin, kredinizi alın, ara ödemeler yaparak taksitlerinizi erken kapatın…

Yeni Evim Konut Kredisi : Yeni eviniz için, çeşitli seçenekler barındıran Akbank’ın düşük faizli kredi çeşidi.

Dönemsel Ödemeli Konut Kredisi : Ödeme dönemlerini sizin belirlediğiniz, kendi bütçenize göre ayarladığınız konut kredisi.

Balon Ödemeli Konut Kredisi : Vade boyunca düşük tutarlı taksit seçeneğinden yararlanın, bütçeniz sıkıntıya düşmesin…

Artan Ödemeli Konut Kredisi : Ev almak için gelirinizin çok olmasına gerek yok. Geliriniz arttıkça, belirlediğiniz dönemsel faiz artışıyla birlikte taksitlerinizi de arttırmanızı sağlayan konut kredisi.

Tavsiye :  En Az Faiz ile Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar

KREDİ ALABİLMEK İÇİN GEREKLİ BELGELER

Yaptığınız kredi başvurusu onay aldığında yapmanız gerekenler istenilen belgelerle, eksiksiz bankanıza gitmek. Konut kredisi için banka tarafından nüfus cüzdanı, ikametgah ve gelir beyanı olmak üzere üç temel belge istenir. Düzenli bir gelirinizin olma durumunda ve kredi notunuz yüksek ise krediniz yüksek ihtimalle olumlu sonuçlanır. Daha önceki borçlarından dolayı banka takibi altında olanlar ise kredi alamazlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir