Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Emekliye Uygun Faizle Kredi Veren Bankalar Hangileri

Emekliye Uygun Faizle Kredi Veren Bankalar Hangileri

Bankalar günümüzde büyük önem teşkil etmektedir. Sahip oldukları maddi varlıkları sebebiyle ülkelerin ekonomilerine katkıda bulunan bankalar için de müşterileri büyük önem arz etmekte. Bankalar çeşitli şekilde müşterilerini sınıflandırmaktadır. Öğrenci, çalışan birey, emekli, ev hanımları gibi maddi sorumluluk taşıyıp taşımadıklarına göre sınıflandıran bankalar için en önem arz eden sınıflardan bir tanesi de emeklilerdir. 

Emekliler sabit ve düzenli bir gelire sahip oldukları için bankalar tarafından istenen sınıfa girmektedir. Emekli bireylerin maaşlarının hepsini çekmemeleri bünyesinde emekli barındıran bankaların varlıklarını yüksek tutmalarına olanak sağlamaktadır. Ayrıca emekli kişilerin toplu bir paraya daha fazla ihtiyaç duymasıyla diğer kesimlere oranla daha fazla kredi çektiği gerçeğini düşünen bankalar emekliler için özel fırsatlar sunmaktadır.

Tavsiye :  Fibabanka Bayram Kredisi

Bir çok banka emeklilere 0 faizle kredi imkanı sunabilmektedir. Üstelik emekli maaşını kendi bankasına taşıyan bireyler için de promosyon ve kampanyalar yapıldığı bilinmekte. Bankalar maaşlarını kendi bankalarına taşıyan emekli gelir sahiplerine belirli bir miktar promosyon ödemesi veya çeyrek altın, yarım altın gibi hizmetler sunmaktadır. 

Bankaların 0 faiz sunmaması halinde bile emekliliere özellikler tanıdığını biliyoruz. Pek çok banka kredi çekmek isteyen emeklilere de uygun oranlarda faiz ve vade süresi sunmaktadır. Bankaları sıralayacak olursak şu şekilde işlemlerinizi rahat ve uygun fırsatlara halledebileceğiniz fırsatlar bulunmakta.

Tavsiye :  Akbank’tan Şubeye Gitmeden Kredi En Fazla Ne Kadar Alınır? ( AKBANK DİREKT ANINDA KREDİ )

-Şekerbank maaşını kendisine taşıyan müşteriler için promosyon kampanyaları yapmakta.Maaşını şekerbank’a taşıyan SGK’dan emekli bireylere banka 2 adet çeyrek altın hediye etmektedir. Ayrıca kampanya olarak da 0 faiz seçeneğiyle zaman zaman kredi fırsatı veren bankanın yakında bir kampanya yapması beklenmekte.

-Denizbank maaşını kendi bünyesine aktaran emekli bireylere 300 TL promosyon vermektedir. Maaşınızı aktardıktan sonraki ilk maaş çekiminiz zamanı hesabınıza eklenecektir. Banka aynı şekilde maaşın 3 yıl boyunca kendisinden alınmasını da talep etmektedir.

Tavsiye :  Odeabank 8444 Sms Bankacılığı

-Türkiye İş Bankası ise emeli maaşını kendi bankasına aktaran emekli bireylere 3 ayda bir taksit ödeyebilecekleri 10.000 TL ‘lik kredi sunuyor. 24 ay vade süresiyle birlikte kredi ödemelerini daha kolay yapabilirsiniz.

-Garanti bankası ise kredi çekmek isteyen emeklilere 36 ay vade süresi ile birlikte %1,20 faiz oranıyla kredi vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir