Anasayfa / Kredi Kartları / En avantajlı kredi kartları

En avantajlı kredi kartları

Kredi kartları 2000’li yıllarda hayatımıza tamamen entegre olan bir finansal araç olmuştur. Milyonlarca kişi alışverişlerini kredi kartları ile gerçekleştirmekte ve ödemelerini bankalara anlık olarak borçlanarak gerçekleştirmektedirler. Kredi kartları harcamalarda tüketicilere birçok avantaj ve olanağı da sağlamaktadır. Bunlar arasında taksitlendirme imkanları, puan ve mil toplama olanakları, indirimler ve kampanyalar yer almaktadır.

Bankalar bugün kredi kartı müşterilerini artırmak adına önemli bir rekabet içerisindedir. Özellikle BDDK düzenlemeleri sonrasında birbirleri ile müşteri kazanma rekabetine giren bankalar bu kapsamda kredi kartlarına tanımla kampanyalarda sınır tanımamakta ve birçok avantajlı olanağı sunmaktadırlar. Haliyle de bu durumdan kazançlı çıkanlar ise tüketiciler olmaktadır. Bu çeşitlilik içerisinde tüketiciler en avantajlı kredi kartları hangileri araştırmaktadırlar. Bu kapsamda kredi kartları çeşitli niteliklerine göre avantaj kategorilerinde farklılaşmaktadır. Önek olarak kimileri yıllık kart ücretine göre avantajlı kredi kartları kategorisinde yer almakta iken, kimileri ise kazanca göre avantajlı kredi kartları ve anlaşmalı işyeri sayısına göre avantajlı kredi kartları grubuna girmektedir.

Tavsiye :  Aidatsız Kredi Kartı Veren Banka Var mı?

EN AVANTAJLI KREDİ KARTLARI

CARD FİNANS: Finansbank’ın avantajlı kredi kartı Card Finans’ta yıllık kart ücreti ödemezsiniz, 250 binden fazla anlaşmalı iş yerinden avantajları elde edebilirsiniz ve her bin TL harcamada 1 TL kazanç elde edersiniz.

Tavsiye :  Kredi Kartımı Kaybettim Diyenlerin Riskleri ve Yapması Gerekenler

İŞ BANKASI MAXİMUM: İş Bankası’nın aidatsız maximum kredi kartları ile yapacağınız bin TL tutarında harcamada ortalama 20 TL kazanç elde edersiniz ve 200 binden fazla anlaşmalı iş yerinden taksit avantajı elde edersiniz. Üstelik kimi zaman maximum karta özel sinema bileti hediyeleri de olabilmektedir.

Tavsiye :  Kredi Kartı Borcuna Hapis Var Mı?

PEGASUS PLUS KART: Ing Bank ve Pegasus Havayolları anlaşması ile sunulan Ing Bank Pegasus Plus Kart ile uçuş bileti alımlarınızda avantajlara sahip olursunuz. Taksit ve indirimler elde edebilirsiniz. Pegasus Plus Kart ile yapacağınız alışverişlerde 20 TL bonus para kazanabilirsiniz ve 200 binden fazla iş yerinde bonus taksitler kazanırsınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir