Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / En Uygun 10 Bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi

En Uygun 10 Bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi

Her geçen gün ülkemizde fiyatların arttığı bir gerçek. Ham madde düzeyinden en üst seviyedeki ürüne kadar gelen kalite artışı gözetmeksizin fiyatlar zamlar sebebiyle artmaktadır. Zam oranlarındaki artış da en fazla tüketiciyi zorlamaktadır. Tüketiciler de maaşlarının genellikle aynı seviyede gezmesi sebebiyle bu masrafların altından kalkamamaktadır. Bu tarz durumlarda tüketicilerin en fazla başvurduğu yöntem kredi çekmektir. Kredi için bankalar aracılığıyla temaslarda bulunan müşteriler bankalardan belirli şartlar altında istediği krediye ulaşabiliyor.

Bankalar tüketicilere krediyi belirli faiz oranları ve vade seçenekleriyle vermektedir. Tüketicilerin başvurabileceği 3 ana kredi türü vardır. Bunlar bireysel ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi olarak sınıflandırılabilir. Her kredi çeşidinin kendine özel şartları bulunmaktadır. Öneğin taşıt kredisi alacak olan bir kişinin satın alacağı araç banka tarafından teminat gösterilerek ipotek altına alınabilmektedir. Aynı şekilde konut kredisinde de satın alınacak olan ev ipotek altına alınmaktadır. Bireysel ihtiyaç kredisinde de bankalar başvurularda kredi notunu göz önünde bulundurmaktadır.

Tavsiye :  Denizbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

En uygun 10000 TL kredi çekmek isteğinde bulunan müşteriler için Türkiye’deki bankalar birbirleri ile rekabet ortamı oluşturarak tüketiciler için farklı faiz oranları ve vade seçenekleri sunmaktadır. Sizler için Türkiye’deki bankalardan en uygun seçenekleri sizler için sıraladık.

Tavsiye :  Mini İhtiyaca Mini Kredi Halkbank’ta

TÜRKİYE İŞ BANKASI

Türkiye iş bankası 10.000 TL kredi çekmek isteyen kişiler için bireysel ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Bu kredinin şartlarında ise 10.000 TL kredi karşılığında banka %1,24 faiz oranı karşılık olarak göstermektedir. 36 ay vade ile bu krediyi çekmek isteyen kişilerin aylık kredi taksit ödeme tutarı 360,80 TL olarak karşımıza çıkıyor. 

Tavsiye :  Yapı Kredi’den 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvurusu

TÜRK EKONOMİ BANKASI

Türk ekonomi bankası TEB ise 10000 TL kredi çekmek isteyen müşterilerine CepteTEB uygulamasıyla birlikte %1,25 faiz oranı ile 36 ay vade ile birlikte aylık 361 TL ödeme koşulu gözükmektedir. Toplam ödeme tutarı ise 12500 TL olmaktadır.

GARANTİ BANKASI

Garanti bankası müşterilerine 10.000 TL kredi karşılığında %1,59 faiz oranı ve 36 ay vade süreli olarak aylık kredi ödeme tutarı 386,56 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir