Anasayfa / Araç Kredisi / Fiat Sıfır Faizli Taşıt Kredi Kampanyası: Şimdi Al 2018’de Ödemeye Başla

Fiat Sıfır Faizli Taşıt Kredi Kampanyası: Şimdi Al 2018’de Ödemeye Başla

Otomobil piyasasında fiyat artışları, son yıllarda Türkiye’de vergi oranlarındaki artış ile beraber bir süre devam etti. Bu fiyat artışları haliyle otomobil sahibi olmak isteyenleri olumsuz yönde etkiledi. Fiyatlardaki bu artışa karşın halen otomobil satın almak isteyenler için ise firmalar harekete geçti ve satın alımların gerçekleştirilebilmesi için çeşitli kampanyaları gündeme getirmeye başladılar. Bu kapsamda kimi otomobil fimaları Türkiye’de bulunan bankalar ile anlaşma içerisine girerken, kimileri ise çeşitli kredi kampanyalarını kendi bünyelerinde uygulamaya başladılar.

FİAT’TAN ŞİMDİ AL 2018’DE ÖDEMEYE BAŞLA KAMPANYASI

Tavsiye :  Ziraat Bankası Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası

İtalyan kökenli ootmobil firması Fiat, Türkiye’de geniş bir müşteri kitlesinin tercih ettiği bir otomobil markası olarak karşımıza çıkmaktadır. Çeşitli modellerde otomobilleri ile Türkiye trafiğinde ismini sıkça gördüğümüz firma, şimdi yeni otomobillerini sahiplerine kavuşturabilmek için çok avantajlı bir kampanyayı başlattı. Kampanya kapsamında kredilendirme yapmaya başlayan Fiat, alınan kredinin ödemeleri için ise ertelem olanağı sunuyor.

BAYRAMA ÖZEL KREDİ İMKANI

Şimdi bayrama özel olarak uygulanmaya başlayan kampanya ile fiat sıfır faiz oranı ile otomobil alımlarında kredilendirme sağlamakta. Bu yönden alacağınız otomobil için belirlenen tutarda peşinatı ödedikten sonra, aldığını kredi için de ödemelerinizi 4 ay erteleme imkanına sahipsiniz. Yani 2018’de ödemelere başlayabiliyorsunuz.

Tavsiye :  Odeabank’tan Kişiye Özel Ödeme Planları ile 25.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyası

KAMPANYAYA DAHİL EDİLEN OTOMOBİLLER

Ciddi rağbet gören sıfır faiz araba kampanyaları 2017 yılının zirvesine Fiat oturdu. Fiat’ın Punto, Egea, Linea, 500 X, 500 L ve Panda modelleri için geçerli olan kampanyada, 20 bin TL peşin ödemeleriyle başlayan ve aylık 1.092’den başlayan taksitler ile yeni bir Fiat otomobile sahip olmanız mümkün. Üstelik aldığınız kredi için ödemelerinizi 2018’de başlatılmaktadır, bu sayede ön birikim yaparak taksit ödemelerinizi planlayabilir ve esnek bir şekilde geri ödeme yapabilirsiniz.

Tavsiye :  İnternetten Araba Kredi Başvurusu Yapılabilir mi

Fiat’ın otomobil sahibi olmak üzere başvuran müşterilerine sunduğu kredi için uygulanan vade süresi ise 20 ay ile 44 ay arasında değişmektedir. Sıfır faizli olarak faydalanabileceğiniz kredilendirmede eğer bütçenize uygun seçenekler sıfır faiz ile yeterli olmuyor ise bu durumda %0,97 gibi düşük oranlardan başlayan faiz oranları ile de satın alım yapabilisiniz. Kullanacağınız faizli kredilerde faiz oranı ise vade süresine ve talep ettiğiniz kredi tutarına göre farklılık göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir