Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Fibabanka’dan Anında 5.000 TL Kredi! ( Gelir Belgesiz )

Fibabanka’dan Anında 5.000 TL Kredi! ( Gelir Belgesiz )

Her geçen gün artan ihtiyaçlar yüzünden insanlar nakit para ihtiyacı duyuyor. Bankaların sunduğu imkanlardan yararlanmak için  birçok müşteri, banka şubelerinden ya da bankaların wep sitelerinden kredi talebinde başvurulabiliyor. Anında kredi imkanı için wep sitesindeki gerekli dökümanları doldurmanız yeterli olacaktır. Bir başka altanatif de bankaların sunmuş olduğu telefon numaraları aracılığı ile sms göndererek anında cevap almaktır. 

Bankalar arasında artan rekabet ortamında, müşterileri kendi bankalarına çekmek isteyen bankalar, müşterilere farklı altanatifler ve cazip tekliflerle sunarak onların dikkatlerini çekmeyi başarıyor. 

Fibabank da krediye ihtiyacı olanlar için yeni kampanlar ile müşteriyi kendi bankasından kredi çekmeye davet ediyor. Artan ihtiyaçlar ve masraflar boyu aşar hale geliyor. Ev masrafları, okul masrafları, evlilik masrafları derken insanlar anında nakit ihtiyacı içine giriyor. Bu noktada Fibabank yardımınıza yetişiyor.  Fibabank’tan anında 5.000 TL kredi çekebiliyorsunuz. Bu kredi talebini bankaya gitmeden sadece Fibabank’ın wep sitesine girerek intenet üzerinden kredi talebinde bulunarak yapabiliyorsunuz. 

Tavsiye :  5 Bin TL Kefilsiz Belgesiz Evraksız Anında Kredi

Fibabank’ta vadeye göre faiz oranı1,29 gibi sabit faiz oranıyla 48 ayda vade planını düzenliyor. Maksimum vade süresi 48 aydır bunun üzerinde vade yapılamıyor. Anında ihtiyaç kredisi başvurumunda minumum ve maksimum çekebileceğiniz kredi miktarı belirlenmiştir. Minumum 1.000 TL çekebiliyorken maksimum 20.000 TL çekebiliyorsunuz. Kredi kullanımı başladığı süreden itibaren 7 gün içine kredi kartının iptal olmaması için kullanılması gerekmektedir. Bu kredi kartları çıkartılması anında herhangi bir kefil talebide istenmiyor. Kredi kartı çıkartırken sizden herhangi bir şubeye gitmeden, intenet üzerinden ya da mobil cihazlarla bankanı kendi sitesine girerek ilgili alanları doldurup onay beklemenizi istiyor. Gerekli araştırmaları yapan banka herhangi bir sorun görmediği sürece yani daha önceki kredi kullanımınızda kredilerinizi gününde ödediyseniz ve kartları öderken sıkıntı çıkarmadıysanız size kredi olanağı sunuyor. Tabi öncelik olarak kredi ödemelerinizde findeks risk raporundan kredi puanınıza  bakıyor. 

Tavsiye :  Ziraat Bankası Kredi Yapılandırma

Fibabank’tan anında 5.000 TL kredi çekerken vade süresini 48 ay ya da 36 ay yaptırarak ödeme planı çıkartabiliyorsunuz.  Ödemeler sırası ile 156,76 Türk Lirası ve  199,81 Türk Lirası olarak belirleniyor. Kredi tahsil ücreti olarak banka sizden ufak bir kesinti yapıyor. Sizden 5 bin Türk Lirası için 26,25 Türk Lirası alınıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir