Anasayfa / Bilgi / Garanti Bankası İlk Kredim Kampanyası Faiz Oranları ve Şartları

Garanti Bankası İlk Kredim Kampanyası Faiz Oranları ve Şartları

Tüketicilerin ellerindeki finansal olanaklar sınırlı ancak çeşitli ihtiyaçları ise sonsuzdur. Tüketiciler bu yönden sahip oldukları sınırlı finansal kaynaklar ile sınırsız ihtiyaçlarını tatmin etmeye çabalarlar ve bu nedenle de gelir elde etmeye, kaynak bulmaya çalışırlar. Bu kaynakları elde etmenin bir yolu da bankalardan kredi kullanmaktır. Henüz hiç kredi kullanmamış birisi için çoğu zaman bir muamma olarak görülen kredi kullanımı aslında eğer bütçeniz bu ihtiyacınız için gerçekten uygun ise çok doğal ve mantıklıdır. Çünkü bir ihtiyacınızı tek seferde elinizdeki maddi olanaklar ile karşılayamazken, bankadan kredi alıp karşılayabilir ve daha sonra bu borcu taksitler halinde geri bankaya ödeyebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki aldığınız kredinin geri ödemeleri için ortaya çıkacak olan taksit tutarında bir de faiz ödemesi yer alacaktır ve aylık gelir durumunuzun bu taksitleri ödemek için yeterli olduğundan emin olarak kredi kullanmalısınız.

Tavsiye :  Banka Kredi Notu Sorgulama Güncel Ücretleri ( Fiyat Bilgisi )

GARANTİ BANKASI’NDAN İLK DEFA KREDİ KULLANACAKLARA ÖZEL KAMPANYA

Geniş müşteri portföyü ve kaliteli hizmetleri ile bankacılık sektörünün önde gelen isimlerinden olan Garanti Bankası, ilk defa kredi kullanacak olan bireysel müşterilerine çok cazip olanaklar ile ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. Bankanın ilk kredim kampanyası adı altında sağladığı bu bireysel ihtiyaç kredisinde hem faiz oranları hem de geri ödeme seçenekleri oldukça avantajlı!

Tavsiye :  TEB Cebe Havale İşlemi Nasıl Yapılır

İLK KREDİM KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ:

Kampanyanın avantajlarından ilk defa kredi kullanacak olan kişiler (yani kredi notu sıfır olarak görünen) kişiler, bireysel başvuru yaparak faydalanabilmektedir.

Garanti Bankası ilk kredim kampanyası ile normalde %1.48 olarak uygulanan bireysel ihtiyaç kredi ifaiz oranı %1.45 olarak uygulanmaktadır.

Tavsiye :  TEB Sms Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Kısa Mesaj ile Kredi

Kampanya kapsamında maksimum 36 ay vadelendirme yapılabilmekte ve en fazla 50 bin TL tutarında bireysel ihtiyaç kredisi kullanılabilmektedir.

KREDİ HESAPLAMA

Garanti Bankası ilk kredim kampanyası kapsamında bankadan alacağınız 15 bin TL tutarındaki bireysel ihtiyaç kredisi için 36 ay vade seçeneğinde %1.45 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu durumda bankaya aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı ise 559 TL olarak gerçekleşecektir. Eğer krediyi 20 bin TL tutarında kullanacak olursanız bu durumda da aylık taksit tutarınız 740 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir