Pazartesi , Kasım 12 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Garanti Bankası Kefilsiz Bayram Kredisi Kampanyası % 1,29 Faiz Oranı

Garanti Bankası Kefilsiz Bayram Kredisi Kampanyası % 1,29 Faiz Oranı

Garanti Bankası bayramlarda vatandaşların iyi ve rahat bir bayram geçirmesi için değişik türde kampanyalar yaparak ihtiyaç kredisi sunuyor. Farklı avantaj ve koşullarla bayram kredileri için farklı faiz oranları ve ödeme planları oluşturulmuş. Maaşlarını Garanti Bankası’ndan alan müşterileri içinde değişik avantajlar dahilinde bayram kredisi sunuluyor. Bayram kredilerinde farklı üst limitler oluşturulmuş. Ödeme gücünüze göre size en uygun krediyi çekip iyi bir bayram geçirebilirisiniz. 

Garanti Bankası Bayram Kredisi Detayları

Garanti Bankası % 1,29 faiz oranıyla kefilsiz bayram kredisi sunuyor. Kefil sorununu ortadan kaldıran Garanti Bankası müşterilerine 25.000 üst limitli krediyi 48 ay vadeli bir şekilde ödeme planı çıkarıyor. Çekmek istediğiniz tutar artıkça faiz oranlarında da değişiklik olmaktadır. Öneğin Garanti Bankası kredi hesaplama yöntemine göre 25 bin Türk Lirası tutarında ki krediyi 48 ay vadeli % 1,44 faiz oranıyla aylık 770,60 Türk Lirası ödeyebilirsiniz. Bayram kredisi kampanyasında vade sayıları en az 3 en fazla 48 ay’dır. Elbette ki kredi faiz oranı limite göre değişebileceği gibi vade sayısına göre de değişiklik gösterecektir. 

Tavsiye :  Yapı Kredi Bankası Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? ( Hızlı Başvuru )

Bayram kredisine Garanti Bankası’nın intenet bankacılığından ya da mobil şubeden başvuru yapabiliyorsunuz. Başvurunuz onayladığında talep ettiğiniz kredi hesabınıza anında yatmaktadır. Eğer maaşınızı Garanti Bankası’ndan alıyorsanız maksimum 75 bin Türk Lirası turtarında kredi çekme hakkınasahip oluyorsunuz. Maaşınızı Garanti Bankası’ndan çekmiyorsanız bu defa çekebileceğiniz kredi tutarı 25 bin Türk Lirası olarak belirleniyor. 

Tavsiye :  Yapı Kredi Evlilik Kredisi Kampanyaları

Kefilsiz bayram kredisi başvuru kanalları arasında Garanti intenetten başvuru alanına tıklıyorsunuz ardında krediye tıklıyorsunuz ve ihtyiaç kredisini seçip başvuru için bilgilerinizi doldurup gönderiyorsunuz. Cep şube yoluyla da bayram kredisine başvuru yapabilirsiniz. Alo Garanti 444 0 335 numaralı telefonu arayıp kredi hakkında detaylı bilgi alabilir ve başvurunuzu bu yolla da tamamlayabilirsiniz. Kefilsiz bayram kredisi başvuru belgeleri arasında nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi, düzenli bir gelirinizin olduğunu gösteren gelir belgesi, güncel adresinizin yer aldığı son 3 aya ait fatura ya da ikametgah belgesi yer almaktadır. Eğer sizde rahat sıkıntı çekmeden bir bayram geçirmek istiyorsanız kefilsiz bayram kredisi için size en yakın Garan Bankası şubelerine giderek detaylı bilgi alabilir dilerseniz başvurularınızı gerçkeleştirebilirsiniz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir