Anasayfa / Bilgi / Garanti Bankası Mobilya Destek Paketi Kampanyası Nedir? Kimler Faydalanabilir

Garanti Bankası Mobilya Destek Paketi Kampanyası Nedir? Kimler Faydalanabilir

Baknaların ellerinde bulundurdukları finansal kaynaklar ile çeşitli müşteri gruplarını finanse ediyor olması büyük önem taşımaktadır. Çünkü müşteri grupları sahip oldukları profiller itibariyle birbirlerinden farklı ihtiyaçlara ve birbirinden farklı gelir olanaklarına sahiplerdir. Bu anlamda bankaların müşteri grupları arasında yer alan bir profil de KOBİ’lerdir. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, üretim yapan ve personel istihdamı gerçekleştiren ekonominin yapı taşı niteliğindeki kurumlar olarak çalışmalarını sürdürürken çoğu zaman finansal kaynak arayışına girerler. Çünkü kendi elde ettikleri karlılıklar ile büyük sıçrayışlar yapmaları çok zordur ve bu anlamda bankalardan alabilecekleri kredileri kullanarak sıçrayışlarını yaparlar ve daha sonra elde ettikleri kazançla küçük taksitlerle bu kredi borcunu bankaya geri öderler. 

Tavsiye :  Banka Kredi Notu Düşük Olanlar Ne Yapmalı?

Türkiye’de bankacılık sektörünün önemli isimleri genel olarak ekonominin bu kritik yapı taşlarının ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına onlara finansal kaynak sağlamak konusunda aktif rol oynarlar. Gerek bireysel müşteriler ve gerekse KOBİ’ler bu olanaklardan faydalanarak, geleceklerini güvence altına alabilirler. Bu anlamda Türkiye’nin öncü isimlerinden birisi olan Garanti Bankası, sunduğu kredilerle KOBİ’lere çok özel avantajlar sağlamaktadır ve onların acil ihtiyaçlarına çok kısa sürede yanıt vermektedir. 

Tavsiye :  Ziraat Bankası ve KYK Kartı Genç BankKart Özellikleri ve avantajları

MOBİLYA SEZONUNA BÜYÜK DESTEK GARANTİ BANKASI’NDAN

Türkiye’de bahsettiğimiz üzere bankacılık sektörü içerisinde KOBİ’lere önemli destekler sağlayan Garanti Bankası, mobilya üreticilerine çok önemli destekler vermektedir. Şimdi eğer siz de mobilya üreticisiyseniz, garanti bankası mobilya destek kredi olanaklarından faydalanarak avantajlı bir şekilde finansal kaynak kullanabilir ve elde ettiğiniz kaynak ile üretiminize mobilya sezonunda büyük ölçüde hız vererek kazancınızı artırabilirsiniz. 

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Öncelikle kimlerin bu krediden faydalanabileceğini ele almak gerekirse; banka mobilya destek paketindeki kredisini Mobilya Üreticisi olan firmalara tahsis etmektedir. Firmanın taşıması gereken spesifik nitelik ise kredi risk raporunun kredi almaya elverişliliği ve finansal yapısının bu kredi taksitlerini ödemeye yeterli olmasıdır.

Tavsiye :  Kosgeb Girişimci Başvurusu Nasıl Yapılır?

Banka mobilya destek kredisi ile verdiği krediyi 60 aya kadar vadelendirebilmektedir ve esnek ödeme seçeneklerinde 3 aylık periyodlar ve 6 aylık periyodlar sunmaktadır.

Başvurular ise doğrudan Garanti Bankası şubelerinden gerçekleştirilmektedir veya Garanti Bankası çağrı merkezi 444 5 624 aranarak müşteri temsilcisi aracılığı ile ön başvuru yapılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir