Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Garanti Bankası Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası, her geçen gün bankacılık sistemini daha da kolaylaştırmaktadır. Teknolojiye uyum sürecinde banka, daha önce saatlerce bekleyerek gerçekleştirilmekte olan işlemleri sadece saniyeler içerisinde gerçekleştirme imkanı sağlamıştır. Özellikle de intenet bankacılığı sistemi sayesinde havale – eft gibi işlemler kolaylıkla halledilmektedir.

Müşterilerine özel kredi imkanları sağlayan Garanti Bankası, özel bankalarla kıyasıya bir rekabet halindedir. Garanti, artık ATM ve şubeye başvurmadan kredi talebinde bulunma imkanı da sağlamaktadır. Üstelik sadece bir kısa mesaj ile saniyeler içerisinde kredi talebinde bulunma fırsatı verilmiştir. İçeriğimizde Garanti Bankası SMS ile kredi başvurusu detayları yer alacak.

Tavsiye :  Akbank 3 Ay Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

SMS ile kredi başvurusu

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi imkanlarıyla büyük bir ilgi görmektedir. Bu anlamda verdiği hizmetlerle sık sık ön plana çıkmaktadır. Bunun yanında artık Garanti Bankası müşterileri 3390’a SMS göndererek saniyeler içerisinde kredi talebinde bulunabilmektedir.

Tavsiye :  VakıfBank 48 Ay Vadeli Yaz Kredisi Kampanyası ( Düşük Faiz )

T.C. kimlik numarası, kredi tutarı ve aylık gelir ve talep edilen vade tutarı aralarında boşluk bırakılarak 3390’a SMS olarak gönderilmelidir. Bu işlemin ardından kısa süre içerisinde banka kredi talebinizi değerlendirecektir.

Tavsiye :  N Kolay Kredi Nedir ve Hızlı Kredi için Nasıl Başvuru Yapılır?

Şubeden kredi işlemleri gerçekleştirilmektedir

Banka kredi için SMS ile ön onay vermektedir. Eğer ön onay mesajı alındıysa bu noktada kredi talebinde bulunan kişinin bankaya müracaat etmesi gerekmektedir. Çünkü SMS’te gösterilen aylık gelirin, dosya ile bankaya teslim edilmesi gerekmektedir.

Bankaya başvuru yapan kişinin yanında, nüfus cüzdanı ve aylık gelir belgesi getirmesi yeterli olacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir