Anasayfa / Bilgi / Gelir Belgesi İstemeden Kredi Veren Bankalar Listesi

Gelir Belgesi İstemeden Kredi Veren Bankalar Listesi

Bankalar kredi verirken belirli birkaç belge istemektedir. Bu belgeler arasında gelir belgesi olmazsa olmazlardan çünkü banka verdiği krediyi müşterinin neye göre ödeyeceğini görmek ister. Bu koşulda gelir belgesi oldukça önemlidir. Peki düzenli bir maaşı olmayan çiftçilik, arıcılık, seracılık, hayvancılık yapan ve gayrimenkulleri olup kira geliri sağlayan kişilere gelir belgesiz kredi veren bankalar var mıdır? Bu konuda ülkemizde birçok banka gelir belgesi olmayan bu kişiler kredi sağlamaktadır. Çünkü bu mesleği yapan kişiler bir maaş bordrosu alamadıkları için kredi esnasında bir gelir beyannamesi sunamıyorlar. Bu tür kişiler Akbank, İş Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası, Vakıfbank, Ziraat Bankası, HSBC, ING Bank ve QNB Finansbak’tan gelir belgesiz kredi çekebilirler. Bu bankalara sahip oldukları gelirleri net bir şekilde anlatarak hatta belgeleme ihtimalleri var ise kira sözleşmesi çiftçilik kayıt gibi bunları sunarak kredi almak için başvuru yapabilirler.

Tavsiye :  Kadınlara Evde Emekli Olma Şartları ve Detayları

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

AKBANK: Akbank’tan gelir belgesiz kredi almak isteyenler bankanın şubelerine giderek ya da intenet bankacılığı ve sms ile başvurabilirler. Gelir belgesiz alabilecekleri kredi tutarı 20.000 Türk Lirası civarındadır. Bu krediye sms ile başvurmak için Cep telefonunuzdan mesaj bölümüne girerek KREDİ yazıp bir boşluk bırakın ardından T.C numaranızı yazıp 4425’e kısa mesaj gönderin. Yaptığınız önbaşvuru olumlu sonuçlanırsa bilgilendirilip şubeye davet edileceksiniz.

ING BANK: ING Bank’ta gelir belgesiz ihtiyaç kredisini 5.000 Türk Lirasına kadar % 1,84 faiz oranıyla 48 ay vade ile çekebilirsiniz. Gelir belgesiz kredi için çiftçiler çiftçilik belgesi, esnaflar ise işyeri vergi levhası ile başvurularını yapabilirler. ING Bank ihtyiaç kredisine şubelerden başvuru yapabileceğiniz gibi önbaşvuru yapmak isterseniz sms, mobil şube, intenet bankacılığınıda deneyebilirsiniz. 

Tavsiye :  2018 Yılı Kredi Kart Aidatı Ücretleri Listesi ( Hemen Öğren )

DENİZBANK: Denizbank cebimde kredi kampanyasıyla 55.000 Türk Lirası krediyi 48 ay vadeli ve uygun faizlerler müşterilerine sunuyor. Cep telefonunuzdan mesaj bölümüne girip KREDİM yazıp bir boşluk bırakın ve T.C numaranızı 3280’e kısa mesaj gönderin. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa kısa bir süre sonra kullanabileceğiniz kredi limiti ve vadeniz mesaj olarak size gönderilecektir. Bunun dışında DenizBank İntenet bankacılığı şifreniz ile 20.000 Türk Lirası tutarında ki krediye 09.00-21.00 saatleri arasında başvurabilirsiniz. Bu başvurularda sizden sadece nüfus cüzdanınızın aslı ve fotokopisi istenecektir.

Tavsiye :  Bankaya Kredi Borcu Gecikmesi Durumunda Ne Olur

Bu bankaların dışında TEB, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve QNB Finansbank gibi banaklarda uygun faiz ve ödeme seçenekleriyle gelir belgesiz kredi veriyor. 

Gelir belgesiz kredi başvurusu intenet bankacılığı, sms, mobil şubelerden önbaşvuru niteliğinde yapabilirsiniz. Ayrıca size en yakın bankanların şubelerinden de bilgi alıp başvurunuzu gerçekleştrebilirsiniz. Krediniz onaylandığında banka sizden şu belgeleri talep edecektir. Nüfus cüzdanı fotokopisi, çiftçiler için çiftçilik belgesi, esnaflar için vergi kimliği, son 3 ay içinde güncel adresinizin olduğu fatura. Düzenli bir maaş bordrosu olmadan da bu bankalar ve bu belgelerle ihtyiaç kredisi çekebilmeniz mümkündür. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir