Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyaları

Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyaları

Bazı zamanlarda kişi ödemelerini gerçekleştiremeyecek duruma gelebilmektedir. Hayatta herkesin başına kişiyi finansal anlamda zorlayacak durumlar gelebilmektedir. Bazen sağlık problemi bazen işsizlik ve bazen de kazalar kişiyi maddi anlamda zorlayabilmektedir. Daha önce rahatlıkla ödeneceği düşünülen borçlar ödenemeyecek duruma gelir. Bu durumda da çözüm yöntemini yine banka sağlamaktadır.

Mevcut borçlarını kapatamayan kişi bankadan yapılandırma talebinde bulunabilir. Ancak bu talep her zaman onaylanmaz. Bu noktada Halkbank, müşterilerine özel muazzam imkanlar sağlamaktadır. İçeriğimizde, Halkbank borç kapatma kredisi avantajları ve detayları yer alacak.

Tavsiye :  Emeklilere Özel PTT İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Borç kapatma kredisi kampanyası 2017

Halkbank, borçlarını tek elden kapatmak isteyen tüketiciler için önemli fırsat kampanyaları düzenlemiştir. Başka bankalara olan borçlar için de Halkbank borç transferi yapılabilmektedir. Borç kapatma kredileri bütün kredi türleri için finanse edilebilmektedir.

Dost Konut Kredisi

Halkbank, ödemelerin azaltılması için Dost Konut Kredisi adı altında kampanya düzenlemiştir. Kampanyadan faydalanacak olan tüketiciler için uygun faiz oranları uygulanmaktadır.

100.000 TL 120 ay vadeli borç kapatma kredisi alan tüketici için yüzde 1.09 oranında faiz uygulanmaktadır. Üstelik kredi tahsis ücreti de talep edilmeden. Kredi için ödenmesi gereken toplam masraflar ise 805,76 TL’dir.

Tavsiye :  Ziraat Bankası’ndan Masrafsız 10.000 TL Kredi Kampanyası

100.000 Türk Lirası değerinde krediyi 180 ay vadeyle çekmek isteyen tüketiciler için yüzde 1.11 oranında faiz uygulanmaktadır. Tüketici 805,76 TL masraf ödemesiyle bu krediye sahip olabilmektedir.  Masraflar ise, ekspertiz ücreti ve ipotek tesis ücretidir. 650 TL ekspertiz, 155,76 TL ipotek ve tesis ücreti alınmaktadır.

10.000 TL borç kapatma kredisi

Banka, borçlarını kapatmak isteyen tüketiciler için 10.000 TL borç kapatma kredisi finanse etmektedir. 48 aya kadar vade seçeneğiyle sahip olunabilen bu kredi için yüzde 1.20 oranında faiz uygulanmaktadır. Böylelikle kişi tek bir hesap üzerinden borçlarını kapatabilme imkanına sahip olabilmektedir.

Tavsiye :  FibaBanka Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

10.000 TL yüzde 1.20 faiz oranıyla 48 ay vadeli krediye sahip olan tüketici aylık 290 TL ödeme gerçekleştirecektir. 48 ay boyunca bankaya ödenecek toplam tutar ise 13.920.05 Türk Lirası’dır.

Borç kapatma kredisi veren bankalar hangileridir?

Ziraat Bankası, İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi, Garanti Bankası, Akbank, TEB, Halk Bankası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir