Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Ing Bank Günde 10 Tl’ye 10.000 Bayram Kredisi

Ing Bank Günde 10 Tl’ye 10.000 Bayram Kredisi

Her yıl belirli zamanlarda ihtiyaçlar artış gösterebilmekte, bazı kazalar sonucu maddi darlığa düşebilmektesiniz. Bir trafik kazası meydana gelebilir, evde herhangi bir sıkıntı meydana gelebilir ve bu da ciddi masraflara yol açabilmektedir. Bunun yanında eğitim masrafı ve mevsimsel ihtiyaçlar olabilmektedir.

Şimdi ise kurban bayramına yaklaşılmasıyla birlikte, vatandaşlar kurban arama telaşı içerisine girmiştir. Kurban bayramı bir paylaşım ayı ve aynı zamanda bütün akrabaların bir arada olduğu bir aydır. Bu da kişinin finansal durumunu etkileyebilmektedir. İçeriğimizde ING Bank, kurban bayramı için sağladığı 10.000 TL bayram kredisi yer alacaktır.

Tavsiye :  En Uygun 10 Bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi

ING Bank günde 10 TL’ye bayram kredisi

ING Bank, günde 10 TL ödeme gerçekleştirerek sahip olabileceğiniz 10.000 TL bayram kredisi fırsatı sunmaktadır. 48 ay vadeli 10.000 TL’lik kredi yüzde 1.39 faiz oranıyla sunulmaktadır. Ayda 304 TL ödeme ile sahip olunan bu kredinin faiz oranı kişinin kredi notuna göre değişkenlik göstermektedir. Kredi notu düşük olan birisi için faiz oranı değişmekte ancak yine de uygun bir oran belirlenmektedir.

Tavsiye :  Fibabanka’dan Cepten Kredi Kampanyası

Kredi notu 1600-1699 arasında olanlar yüzde 1.39 faiz oranıyla 10.000 TL krediye sahip olabilmekte. Ancak kredi notu 1850 olanlar yüzde 1.19 faiz oranıyla kredi çekebilmektedir.

Kredi notu yüksek olanlara avantaj üstüne avantaj

Kredi notu yüksek olan müşteriler 48 ay vadeli kredi çekerken, 4 ay erteleme avantajına da sahiptir. Böylelikle müşteri 44 ay vadeli kredi çekmiş oluyor ve 4 ay ödenmeyen tutar da 44 aya bölünüyor.

Kredi notu nasıl arttırılır?

Kredi notunu artırmak için kredi kartı borcunuzu düzenli olarak ödemek gerekmektedir. Bankanın bir diğer dikkat ettiği husus ise çekilen kredinin zamanında ödenip ödenmediğidir. Banka buna göre bir kredi notu belirler ve bu durum daha sonra çekilecek kredileri de etkilemektedir.

Tavsiye :  ABank’tan 48 Ay Vadeli Eğitim Kredisi Kampanyası

ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu için T.C. kimlik belgesi, pasaport veya ehliyet gerekmekte. Eğer yabancı uyruklu iseniz, oturma izni ve pasaport gerekmektedir. Üzerinizde yer alan gelirleri gösteren belgeler de banka tarafından talep edilmektedir. Serbest meslek çalışanları, gelir onaylı belge teslim etmek durumundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir