Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / ING Bank’tan Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları

ING Bank’tan Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları

Türkiye’de verdiği hizmetler ile büyük bir müşteri portföyüne sahip olan ING Bank’tan şimdi siz de ertelemeli ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Kampanyanın detayları yazımızda.

Bankacılık sektöründe yer alan bankaların sundukları hizmetlerde farklılaştırmalara gitmeleri, müşteriler için cezbedici bir unsurdur. Zira sektördeki diğer birçok banka ile birlikte benzer hizmetleri sunan bankalar arasındaki faiz oranı farklılıkları, ödeme kolaylıkları, artı getiriler müşteriler için büyük önem taşımaktadır. Bu kapsamda Türkiye’de de hizmet verdiği müşteri kitlesine oldukça iyi şartlar sunan ING Bank, özellikle bireysel ihtiyaç kredisi kampanyaları ile birçok müşterinin acil nakit ihtiyacına en hızlı ve en iyi şekilde yanıt veriyor. Bankanın ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak istiyorsanız o halde yazımızın devamında yer vereceğimiz detaylara göz atabilir ve kararınızı verebilirsiniz.

Tavsiye :  Denizbank Kosgeb Destekli Faizsiz Kredi Kampanyası

ING BANK’TAN ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ

ING Bank’tan bugün alıp 2018’den itibaren ödemeye başlayabileceğiniz ihtiyaç kredisi ile acil finansal kaynak ihtiyacınızı giderir ve borcunuzu ödemek içinde sıkışmak zorunda kalmazsınız. Banka bu kampanya kapsamında 50 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi vermektedir. 31 Ekim 2017’ye dek geçerli olan kampanyada faiz oranları ise bir hayli avantajlı.

Tavsiye :  Hac ve Umre için Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2018 ( 2018 HAC KREDİSİ )

Bilindiği üzere ING Bank kredilendirme yaparken uygulamakta olduğu faiz oranlarını başvuru yapan kişilerin kredi notuna göre belirlemektedir. Bu anlamda faiz oranları; 1600-1749 kredi notu aralığında olanlar için %1.49, 1750-1799 kredi notu aralığında olanlar için %1.39 ve 1800 üzeri kredi notu olanlara ise %1.29 faiz oranı uygulanmaktadır. Kampanya kapsamında uygulanan faiz oranları vade süresince sabittir ve piyasadaki değişikliliklerden etkilenmemektedir. Böylelikle siz de kredinizi kullandıktan sonra gelecekteki bir değişiklik ihtimaline göre risk almamış olursunuz.

Tavsiye :  Özel Sektör Çalışanlarına Hesaplı ve Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

BAŞVURULAR

Birçok kişinin merak ettiği ing bank ihtiyaç kredisi başvurusu bireysel olarak bankanın şubelerinden gerçekleştirilmektedir. Bu kapsama size en yakın ING Bank şubesine giderek; başvuru formu; T.C. kimlik belgesi fotokopisi, son 3 aya ait ikametgah belgesi ve gelir belgesi ile başvurunuzu gerçekleştirebilir ve kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir