Anasayfa / Araç Kredisi / ING Bank’tan Hem Yeni Hem de 2. El Otomobiller için Kredi Kampanyası

ING Bank’tan Hem Yeni Hem de 2. El Otomobiller için Kredi Kampanyası

Bankaların sahip oldukları finansal kaynaklar, çeşitli kategorilerdeki krediler ile tüketicilere tahsis edilirler. Böylelikle banka kullandırdığı nakit para üzerinden bir miktar faiz oranı uygulayarak gelir elde eder ve daha sonra banka hazinesinde bu şekilde artan para, tekrar ve tekrar diğer banka müşterilerine kredi olarak yansıtılır. Ancak artık bu alanda çok sayıda hizmet veren banka bulunduğundan, müşteri kazanma rekabeti içerisindeki bankalar, sahip oldukları bu olanaklar artık çok daha avantajlı şekilde sunmaktadırlar ve ürünlerini çeşitlendirmektedirler.

Bahsettiğimiz üzere bankaların kredilendirmeleri sundukları 3 temel kategori vardır. Bunlar konut kredisi, bireysel ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi olarak sıralanabilir. Öte yandan esnaf ve KOBİ kredileri de kendi içinde farklı kategorilere ayrılmaktadır ancak biz bu yazımızda sizler için taşıt kredisini ele alacağız. Eğer siz de yeni bir otomobil almak istiyorsanız ancak bu otomobili peşin olarak alabilecek maddi durumunuz yoksa, bankalardan taşıt kredisi alarak hayalinizdeki otomobile kavuşabilirsiniz. Üstelik ING Bank’tan alacağınız taşıt kredisini isterseniz sıfır kilometre veya ikinci el otomobiller için anında kullanabilirsiniz.

Tavsiye :  Ziraat Bankası Traktör Kredisi Faiz Oranları Hesaplama Tablosu

ING BANK’TAN KAPSAMLI TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

Türkiye’de avantajlı faiz oranları ile bankacılık sektöründe dikkat çeken isimler arasında yer alan ING Bank taşıt kredisi konusunda da müşterilerini sevindiriyor. Zira bankadan tüm otomobiller için taşıt kredisi alabilir ve kredi borcunuzu taksitlerle rahat bir şekilde geri ödeyebilirsiniz. 

Tavsiye :  En Uygun Araç Kredisi Veren Bankalar ( GÜNCEL FAİZ ORANLARI )

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

ING Bank’tan alacağınız taşıt kredisi için banka tarafından maksimum 48 aya kadar vadelendirme yapılabilmektedir. Bu kapsamda bankaya bireysel olarak başvurunuzu gerçekleştirerek 48 ay vadeli taşıt kredisi alabilirsiniz.

Banka tarafından uygulanan taşıt kredisi faiz oranları ise 6 ay vade için %1.06 iken, 48 aya kadar vade seçeneği için ise %1.34 olarak uygulanmaktadır.

Tavsiye :  Fibabanka 48 Ay Vadeli 50.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyası Detayları

Banka ikinci el otomobillerde maksimum 8 yaşına kadar olan araçlar için kredi kullandırmaktadır.

BAŞVURULAR

ING Bank’tan almak istediğiniz taşıt kredisi için başvurularınız bankanın resmi web sitesi üzerinden, telefon bankacılığı hizmetlerinden ve dilerseniz size en yakın şubelerine giderek yapabilirsiniz. Başvurularınızda gerekli olan belgeler ise;

-T.C. nüfus cüzdanı

-Son 3 aya ait ikametgah belgesi

-Gelir durumu gösterir belge

-İkinci el taşıtlar için 15 gün içerisinde noter huzurunda düzenlenmiş alım satım sözleşmesi

-Sıfır taşıtlar için ise proforma fatura ve faturanın aslıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir