Anasayfa / Araç Kredisi / İş Bankası 1.22 Faizli 48 Ay Vadeli Binek Araç Kredileri

İş Bankası 1.22 Faizli 48 Ay Vadeli Binek Araç Kredileri

Gelişen ve değişen dünya şartlarında insanların ihtiyaçları da değişmeye ve yeniden şekillenmeye başladı. Ekonomideki durgunluk, piyasaların çok fazla hareketlilik gösterememesi gibi durumlardan ötürü çoğu çalışan maaşlarında zam görememekte ve ihtiyaç duyduğu şeyleri elde edememeye başlamış duruma gelmektedir. Bu tarz durumlarda ihtiyaç sahiplerinin başvurduğu yöntemlerden en önemlisi kredi çekmektir.

Kredi bankalar tarafından tüketiciye ihtiyacı doğrultusunda kiralanan para demektir. Yeterli maddi olanağı olmayan kişilere bankalar kredi vermekte ve belirli sürede bu parayı tekrar geri almaktadır. Bu para karşılığında bankalar belirli bir oranda faiz ve ödeme şekli olarak da belirli bir süre vade belirler. Tüketiciler konut, arsa, taşıt ve bireysel ihtiyaç kredisi başta olmak üzere çeşitli kredi türlerine başvurabilirler. 

Tavsiye :  Araba Alarak Yatırım Yapmak Doğrumudur?

Türkiye’nin en köklü ve en çok tercih edilen bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası müşterilerine ve ihtiyaç sahiplerine kredi vermekte en çok müracaat edilen bankalardan birisidir. Tarihi geçmişiyle ve güvenilir olması sebebiyle müşterilerine rahat bir ödeme şekli sunan Türkiye İş Bankası taşıt sahibi olmak isteyen kişilere uygun seçenekler sunmakta.

Tavsiye :  Kredi Kartıyla Taksitle Araç Satılabilir mi?

ŞARTLAR NELER ? 

İş bankası taşıt kredisi almak isteyen kişilere Türkiye’nin öncü bankalarından Türkiye İş Bankası %1.24 oranında faiz ve bir aydan 48 aya kadar vade seçenekleri sunmakta. 

Öneğin %1.24 faiz oranı ile 30.000 TL değerinde iş bankası araba kredisi çeken bir kişi aylık 878,99 TL karşılığında araç sahibi olabiliyor. 24 ay vade kullanmak isteyen kişiler ise aylık 1495,64 TL ödeme yaparak aracına kavuşabiliyor.

NEREDEN NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM ? 

İş bankası araç kredileri çatısı altındaki hizmetten faydalanmak isteyen kişiler başvurularını kendilerine en yakın İş Bankası şubesinden yapabilirler. Şubeye gidemiyorsanız İntenet şubesinden veya telefon ile de başvuru yapmanız mümkün. 

Tavsiye :  Otomobil ve Taşıt Kredisi İnternetten Başvuru Nasıl Yapılır?

Gerekli belgeler ; 

-Başvuru Formu

-Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi

-Gelir durumunuzu gösteren bir belge

– 0 km araçlar için taşıta ait proforma fatura

-2. el taşıt için satışı yapan kişiye ait son motorlu araç tescil ve trafik belgesi.

Bu belgeler hem başvuru sahibi için hem de kefiller için gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir