Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / İş Bankası 4402 SMS Kredi Başvurusu

İş Bankası 4402 SMS Kredi Başvurusu

Bazen birden ortaya çıkan acil nakte ihtiyaç duyarız ve bunun için zaman kaybı yaşamak istemeyiz. Genel anlamda uygulanan prosedür biraz zaman alacağından tercih edilmek istenmez ama İş Bankası bu konuda müşterileri için sms ile kredi işlemini devreye soktu. Zaman kaybı yaşamadan ne zaman ihtiyacın var ise bulunduğınuz yerden krediye başvurma avantajı İş Bankası’ndan. Sms ile kredi başvurusundan 50.000 Türk Lirasını geçmeyecek şekilde kredi talep edebilirsiniz.

SMS İLE KREDİ NASIL ALINIR

Öncelikle cep telefonunuz mesaj bölümüne girip büyük harflerle NAKİT yazıp bir boşluk bırakın ardından Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bırakın ne kadar kredi çekmek istiyorsanız o kredi tutarını yazıp bir boşluk daha bırakın ve son olarak aylık gelirinizin ne kadar olduğunu belirtip mesajınızı 4402’ye yollayın. Yolladığınız anda kredi için kaydınız oluşturulacaktır. Ve değerlendirme sonucu kısa bir süre içinde size mesaj yoluyla iletilecektir. 

Tavsiye :  Hazır Kredi Nedir? Hazır Kredi Nasıl Çekilir?

Sms ile kredi başvurusu yapan kişiler talep ettikleri kredi tutarını en fazla 48 ay ödeyebilmektedirler. 48 ay vadeli kredinin faiz oranını İş Bankası % 1,33 olarak belirlemiştir. İş Bankası sms ile kredi hesaplaması yaptığımızda 10.000 Türk Lirası tutarında ki krediyi aylık 299,80 Türk Lirası olarak ödeyebilirsiniz. Krediniz onaylandığı andan itibaren 30 gün sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Sms ile kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması için kredi geçmişiniz ile ilgili bir sıkıntının olmaması lazım eğer şartlar dahilinde kredi kullandırılacaksa sizden kefil istenebilir. Bu doğrultuda kefil tayin edeceğiniz kişininde sicilinin temiz olması gerekmektedir. Şartlar uygun olduğunda size en yakın İş Bankası şubesinden kredinizi çekebileceksiniz.

Tavsiye :  Yapı Kredi’den 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvurusu

İş Bankası 4402 sms ile kredi başvurusunun dışından başka başvuru kanallarıda mevcuttur. Eğer talep edeceğiniz kredi 15.000 Türk Lirasının altında ise şubelere gidip sıra beklemenize hiç gerek yok. Cep mobil ya da intenet bankacılığı aracılığıyla krediye başvurup krediniz olumlu görüldüğü takdirde anından hesabınıza yatmaktadır. 15.000 TL üzerinde bir kredi talep ettiğinizde sms ile başvurularınız bir ön başvuru olarak kabul edilip onaylanması halinde gerekli belgeleri İş Bankasına teslim etmek zorundasınız. 

Tavsiye :  Tüm Borçları Kapatan Kredi 2017 Yılı Kampanyası

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir