Anasayfa / Bilgi / İş Bankası Cebe Havale ile Para Gönderme Nasıl Yapılır

İş Bankası Cebe Havale ile Para Gönderme Nasıl Yapılır

Dünya artık moden dönemde bir iletişim çağına girmiş durumdadır. Kişiler ihtiyaçları olan herşeye anında ulaşabilmekte, dünyanın her köşesi birbiri ile anında temas kurabilmekte ve bağlantı kurabilmektedir. Bu anlamda özellikle gelişen teknolojik olanaklar ile beraber tüketiciler sahip oldukları olanaklardan istifade ederek ihtiyaçları olan her türlü konuyu anında çözebilmenin avantajını yaşamaktadırlar. Bankacılık sektörü de bu konuda oldukça önemli bir güce sahiptir ve tüketicilere çok özel kolaylıklar sağlayarak, kişilerin finansal konudaki her türlü ihtiyaçlarını aynı anda giderebilmelerine olanak sağlamaktadırlar. 

Tavsiye :  Halk Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası ( Beklemeden Direk Bağlantı )

Bankacılık sektöründe yer alan bankalar açısından müşterilere verilen hizmetin hızı ve güvenilirliği çok büyük önem taşımaktadır. Çünkü tüketiciler bankalara vadeli / vadesiz mevduat hesapları aracılığı ile paralarını emanet ederler ve bu paralarını kontrolüne her an sahip olabilmek isterler. Bu anlamda teknolojik olanakları son raddede kullanmaya özen gösteren bankalar, intenet işlemleri aracılığı ile sundukları hizmetler ile fark yaratmaktadırlar. Bu farkı yaratmak ise bankaların müşteri rekabetleri konusunda büyük önem taşımaktadır.

TÜRKİYE İŞ BANKASI İLE ANINDA CEBE HAVALE

Türkiye İş Bankası kurulduğu ilk günde bu yana verdiği hizmetler ile tüketicilerin çeşitli ihtiyaçlarına anında yanıt verebilmenin en hızlı yollarını araştırmaya ve geliştirmeye büyük önem vermektedir. Bu anlamda iş bankası cepbank para gönderme işlemi aracılığı ile İş Bankası müşterileri anında para havale yapabilmektedirler. Bu hizmetten faydalanabilmek için ise şu işlem sıralamasını takip etmeniz gerekmektedir.

Tavsiye :  Faizsiz ve Taksit Ertelemeli Evlilik Kredisi Veren Bankalar

İlk olarak İş Bankası’nın resmi web sitesine BU LİNK aracılığı ile erişim sağlamanız gerekmektedir. Ardından İş Bankası’nın intenet bankacılığı hizmetlerinin verildiği bu resmi web site üzerinden “Bireysel Müşteri” sekmesine tıklayarak bireysel hesabınıza erişim sağlamalısınız. 

Tavsiye :  HSBC Bank Müşteri Numarasını Öğrenme ( Hızlı Müşteri Hizmetleri Bağlantısı )

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Para Aktarma>Havale>Cebe sekmelerini takip ederek, cebe havale işleminizi başlatabilirsiniz. Açılan ekranda para aktarmak istediğiniz kişiye dair bilgiler sizden talep edilecektir. Bu ekranda ilgili kişinin T.C. kimlik numarasını ve cep telefonu bilgilerini yazdıktan sonra iş bankası cebe havale limiti dahilinde minimum 10 TL, maksimum bin TL tutarındaki havale işleminizin bilgilerini girip onay vermeniz gerekmektedir. Onay verdikten sonra havale işleminiz anında gerçekleşir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir