Anasayfa / Kredi Kartları / İş Bankası Maximiles Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? Kart Avantajları Nedir?

İş Bankası Maximiles Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? Kart Avantajları Nedir?

İş Bankası’nın çıkartmış olduğu Maximiles kart için başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Biz de size başvurunuzdan önce bu yazımız ile iş bankası maximiles avantajları neler anlatacağız. İş Bankası Maximiles Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? Kart Avantajları Nedir? Detaylar yazımızın devamında…

Ülkemizde hali hazırda aktif bir şekilde çalışma hayatına devam eden 52 bankadan 30’u aşkını mevduat bankası. Bu bankalar hem mevduat işlemleri yaparken aynı zamanda kredi kartı da sağlamaktadır. Bankalar için gayet iyi bir gelir kaynağı yaratan kredi kartları için oldukça geniş bir piyasa oluşmuş durumda. Hal böyle olunca rekabet de artıyor, rekabet arttıkça da bankalar kampanyalar sunarak müşterilerin ve potansiyel kart kullanıcılarının dikkatini çekmeye çalışıyor. İş Bankası’nın bu anlamda ortaya çıkardığı en önemli güçlerden birisi de bankaya ait olan Maximiles’dır. Bir çok kişi iş bankası maximiles kullanımı ile ilgili detayları merak ederken bu yazımızın içeriğinde iş bankası maximiles kart avantajları hakkında detaylı bilgileri size aktarmaya çalışacağız. 

Tavsiye :  Kredi Kartı Yıllık Kullanım Aidat Ücretleri Yasal mı? Geri Alınabilir mi?

iş bankası maximiles kart başvurusu sorgulama 

Maximiles kart için başvurunuzu gerek online, gerek telefon gerek ise şubelerden bireysel bankacılık hizmetlerinden faydalanarak yapabilirsiniz. Tıpkı diğer kredi, kredi kartı ve mevduat hesabı işlemlerindeki prosedürlere bağlı olarak Maximiles özellikli kartınıza kavuşabilirsiniz. Kat başvurunuzu yaptıktan sonra sonuç için beklemede iseniz BU LİNK aracılığı ile kart başvurunuzun takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Tavsiye :  PTT Bonus Kredi Kartı Avantajları ve Başvurusu

iş bankası maximiles avantajları 

Maximiles, Mil Puan toplamanızı sağlayan ve bu topladığınız mil puanlarla uçak bileti almanızı sağlayan bir içeriğe sahiptir. En önemli avatntajı tüm havayolları ile işlemlerinizi yaparken bu milleri kullanabilmenizdir. Bilet fiyatı kadar mil kazanabiliyorsunuz ve ayrıca alan vergisinden sorumlu tutulmuyorsunuz. Ama iş bankası maximiles kampanyalar bunlarla sınırlı değil; Adnan Menderes, Atatürk, Sabiha Gökçen hava limanlarının dış hatlarında Lounge hizmetlerinde geçerli olabilmektedir.

Tavsiye :  Kredi Kartı Limit Yükseltme İşlemleri Nasıl Yapılır ?

iş bankası maximiles mil sorgulama 

Maximiles kart sahibi iseniz ve sahibi olduğunuz milleri öğrenmek istiyorsanız hemen İşBankası Bireysel Müşteri Hizmetleri sekmesine giriş yapın ve bu ekrandan Maximiles özellikli kredi kartınızın detaylarından sahip olduğunuz milleri görüntüleyin. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak, yönlendirme de belirtilen sayıları tuşlayarak mil puanınızı öğrenebilirsiniz.

iş bankası maximiles ile uçak bileti alma 

İntenet üzerinden yahut acentelerden uçak bileti alacakken eğer birikmiş Mil Puanlarınız varsa bunları kullanabilirsiniz. Bu puanları kullanabilmek için kredi katı ödeme ekranından “Maximiles” kartınızın bilgilerini girdikten sonra Mil Puanları’nızı kullanmak üzere belirtilen kutuyu işaretleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir