Anasayfa / Kredi Kartları / Kredi Kartı Limiti Hızlı Ve Kolay Nasıl Arttırılır?

Kredi Kartı Limiti Hızlı Ve Kolay Nasıl Arttırılır?

Müşteriler bankadan kredi kartı talebi başvurusu yaptıklarından gelir belgeleriyle beraber başvururlar ki banka müşterisine ödeyebileceği bir limit belirleyebilsin. Bu limit banka tarafından belirlenir ve müşteri kullanmaya başlar. İleriki zamanlarda kredi kartı limiti yetersiz geldiğinde bu limiti yükseltmek mümkün. Eskiden banka kendiliğinden bu limiti arttırırken şimdi yapılan yeni düzenleme ile kart sahibinin isteği üzerine arttrabilir hale gelmiştir. Limit arttrıma işlemini bankayı arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bankanızın şubesine giderek yanınızda gelir belgenizi de götürerek kredi arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Telefon bankacılığını kullanarak yapacağınız kredi kartı limiti arttırma başvurunuz için sizden fax yoluyla gelir belgeniz istenecektir. Gelir belgenizi fax göndermenizin ardından belgeniz, ödeme düzeniniz ve kredi notunuza bakılarak kredi limiti arttırımına karar verilecektir. Kredi kartı sahibi yılda 3 kez dönem borcunun yarısından az bir ödeme yaparsa kredi kartı limiti arttıma talebi red edilecektir. Bunun için düzenli bir şekilde kredi kartı ödemelerinizi gerçekleştirmeniz gerekir. Şimdi bankaların kredi kartı limit arttırımı nasıl yapılır onu inceleyelim.

Tavsiye :  Kredi Kartında Hesap Numarası Yazar mı? Nerede Yazar?

Bonus Kredi Kartı Limit Arttırımı: Garanti Bankası kredi kartı olan Bonus kart için limit arttırımı birkaç yoldan yapılmaktadır. Mobil şube, telefon bankacılığı ve banka şubesiyle kredi limiti arttırım talebinde bulunabileceğiniz gibi sms ile de talepte bulunabilirsiniz.Bunun cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip büyük harflerle ARTIR yazıp bir boşluk bırakın sonra kredi kartınızın son 6 hanesini yazıp bir boşluk daha bırakın son olarak aylık net gelirinizi yazıp 3340’a kısa mesaj gönderin. Yapılan incelemeler sonucunda gerekli görülürse limitiniz arttırılacaktır.

Tavsiye :  Kredi Kartı Kullanımında Nelere Dikkat Edilir? ( PÜF NOKTALARI )

Maximum Kredi Kartı Limit Arttırımı: İşbankası kredi kartı olan maximum kart için limit arttırımını mobil şubeden ya da İşbankasının size en yakın şubesine bizzat giderek yapabilirsiniz. Yanınızda gelir belgesini götürmeyi unutmayınız.

World Kredi Kartı Limit Arttırımı: Yapı Kredi Bankası’na ait olan bu kredi kartında limit arttırmak için telefon bankacılığı olan 444 0 444 numaralı telefonu arayarak limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip büyük harflerle LIMIT yazıp boşluk bırakın ardından kredi kartı numaranızın son 6 hanesini yazıp bir boşluk daha bırakın ve net gelirinizi yazıp 4411’e kısa mesaj gönderin. 

Tavsiye :  Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu

Axess Kredi Kartı Limit Arttırımı: Akbank kredi kartı limit arttırımında bulunmak için müşteri hizmetleri olan 444 25 25 numaralı telefonu arayarak, Akbank intenet sitesinden ve Akbank’ın size en yakın şubesine giderek limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. 

Paraf Kredi Kartı Limit Arttırımı: Halkbankası’na ait olan bu kartın limitini arttırmak istiyorsanız gelir belgenizle beraber Halkbank şubesine gidip talepte bulunabilirsiniz ya da telefon bankacılığı olan 444 0 400 numaralı telefonu arayarak talebinizi burayada iletebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir