Anasayfa / Künye

Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ
KAFKAS MEDYA GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş

SORUMLU MÜDÜR
Selçuk KARUZ 

EDİTÖRLER
Murat İNANÇ                                  Nermin ÇALLI                             Seyit KANDIRMAZ
   

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ
Durmuş SENGÖR

REKLAM REZERVASYON
reklam@kredionline.net

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@kredionline.net

HUKUK DANIŞMANI
Harun ŞANLI
gsm:
+90 5335437083

ALTYAPI ve TEMA
WordPress

Bilgi ve Destek Hattı
08506548448

S
UYARI

Kredionline.net internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı KAFKAS MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 Kredionline.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Kredionline.net’e aittir. Kredionline.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Kredionline.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Kredionline.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Kredionline.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Kredionline.net However, sometimes the Kredionline.net uses third parties to process your information. Kredionline.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Kredionline.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Kredionline.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Kredionline.net and its services. When you use Kredionline.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Kredionline.net cookies section of our full Privacy Policy.