Anasayfa / Kredi Kartları / KuveytTürk Sağlam Kredi Kartı Avantajlı Özellikleri Ve Başvuru Formu

KuveytTürk Sağlam Kredi Kartı Avantajlı Özellikleri Ve Başvuru Formu

Gelişen ekonomik dünya düzeni içerisinde, tüketicilerin sahip olabilecekleri çok çeşitli finansal hizmetler bulunmaktadır. Ayrıca bu finansal hizmetleri de sağlayan çok çeşitte bankalar bulunmaktadır. Bu finansal kuruluşlar arasında başlıca mevduat bankaları ve katılım bankaları bulunmaktadır. Temel olarak aralarında finansal araç kullandırma prosedürlerinde farklılıklar bulunan mevduat ve katılım bankaları, geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Çünkü tüketicilerin finansal ihtiyaçları asla bitmemektedir ve bu nedenle de bu ihtiyaçlarını ve hizmet taleplerini bankalar aracılığı ile gidermektedirler.

Bankaların bu yönden tüketicilere en sık kullandırdıkları finansal araç ise kredi kartlarıdır. Kredi kartları yaygınlık kazanmaya başladıkları günden bu yana tüketiciler için çok sık kullanılan ve oldukça avantajlı olarak hayatımızda yer alan finansal araçlardır. Bankalara anlık olarak borçlanma imkanı sağlayan kredi kartları aracılığı ile alışverişler kolay bir şekilde yapılabilmekte, alışverişlerde yapılan harcamalar taksitlendirilebilmekte ve kolayca geri ödenebilmektedir. Bu hizmet, bankalar için de bir gelir kaynağı olduğundan, bankalar kredi kartı müşterisi sayısını artırmaya çalışmaktadır ve bu anlamda da çok çeşitli kredi kartı kampanyaları ve çeşitli özellikleri olan kredi kartları yaratmaktadırlar. Tüketiciler de bu anlamda çok sayıda kredi kartı altenatifine sahiptir ve bu olanaklardan faydalanarak, nakit paraları olmadığı durumlarda kartlarının özelliklerinden ve kart limitlerindeki bakiyeden faydalanarak alışverişlerini yapmaktadırlar. Bu kapsamda tüketicilerin son dönemde en sık tercih ettikleri bir kredi kartı kampanyası da Kuveyt Türk Katılım Bankası aracılığı ile sunulmaktadır. Bu kampanya ile sunulan kredi kartının adı ise sağlam kart olarak tanımlanmaktadır.

Tavsiye :  Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartını İnternet Alışverişine Açtırma İşlemleri

SAĞLAM KART’IN AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN!

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın çok avantajlı kredi kartı olan ve altın puan toplama özelliği olan sağlam kartı ile alışverişlerinizde keyifli bir şekilde harama yapabilir ve avantajlara sahip olabilirsiniz.

Tavsiye :  Kredi Kartı Limiti Maaşın Kaç Katı Olur

KARTIN ÖZELLİKLERİ

Bu kredi kartı için bir kullanım ücreti alınmamaktadır.

Asgari ödeme tutarı ile dönem borcu aynı tutardadır.

Asgari ödeme tutarını geciktirenlere %2.34 faiz oranı ile gecikme cezası uygulanmaktadır.

Sağlam Kart’ın Klasik, Gold, Platinum olmak üzere çeşitli segmentleri bulunmaktadır.

Tavsiye :  Garanti Bankası Sms İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? ( Hızlı Başvuru )

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın anlaşmalı POS cihazlarından yapılacak alışverişlerde ekstra olanaklar (Altın Puan, Ekstra Taksit Seçenekleri, İndirimler) elde edilmektedir.

Altın Puan özelliği ise yaptığınız her alışverişte hesabınıza eklenen bir puandır. Bu puan yapacağınız alışverişin %0.1’i kadar olmaktadır.

BAŞVURULAR

Sağlam Kart Başvurusu Kuveyt Türk Katılım Bankaları şubelerinden ilgili form doldurularak yapılmaktadır. Ayrıca Kuveyt Türk resmi web sitesi üzerinden de sağlam kart kredi kartınızın başvurusuu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir