Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Memurlara Kefilsiz Faizsiz Kredi ve Kamu Personeli Kampanyaları

Memurlara Kefilsiz Faizsiz Kredi ve Kamu Personeli Kampanyaları

Devlet memurlarına yönelik sıfır faizli, düşük faizli, ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyaları yapılmaktadır. Bu noktada öğretmenler, doktorlar, polisler, askerler ve diğer bütün kamu personeli için özel kampanyalar mevcuttur. Kamu bankaları çiftçilere, girişimcilere önemli fırsat kampanyaları düzenlemekteyse, bir o kadar memurlar için de özel avantajlar sağlamaktadır. Memurlara özel sağlanan sıfır faizli kredi olanakları detayları içeriğimizde yer alacak.

Faizsiz kredi detayları

Memurlar, kredili mevduat hesapları ile faizsiz kredi alabilmektedir. Bu hesaplar üzerinden çekilecek tutarlar, çok yüksek miktarda olmaması gerekmektedir. Tüketicinin bu kredide dezavantajı ise, en fazla 12 ay vade fırsatıyla bu krediye sahip olmasıdır. Sıfır faizli memur kredileri konusunda en çok öne çıkan bankalar arasında Vakıfbank’ın sağladığı olanaklar;

Tavsiye :  Targobank Kredi Detayları ve Faiz Oranları

Gayrimenkul yatırımı yapacak, sıfır- ikinci el otomobil alacak ve bütün bireysel harcamalar için sıfır faizli memur kredisi sağlanmaktadır.

Halkbank sıfır faizli memur kredisi

Halkbank, bütün vatandaşlar için 3 farklı yolla faizsiz kredi sağlamaktadır. Ancak sıfır faizli kredilere memurlar dahil edilmemiştir. Bu noktada memur tüketici, eşinin veya yakının üzerine kredi çekebilmektedir. Ancak kişinin eşinin veya yakının üzerine işletme olması veya girişimci belgesi alarak KOSGEB’e başvurması gerekmektedir.

Tavsiye :  Ziraat Bankası’ndan İpotekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası, Çiftçi Kayıt Sistemi belgesine sahip olan girişimcileri teşvik etmek adına düşük faizli kredi sağlamaktadır. Ancak memurlara özel faizsiz kredi sağlanmamaktadır. Faizsiz tarımsal memur kredisi çekmek isteyen tüketicinin, yakınlarının veya eşinin üzerine kredi çekmesi gerekmektedir. Üzerine kredi çekilecek kişinin de işletme sahibi veya girişimcilik belgesine sahip olması gerekmektedir.

Denizbank memur kredisi

Denizbank’ta kurtaran hesap açan ve 2 otomatik ödeme talimatı veren memurlara, 1000 TL faizsiz kredi sağlanıyor. En fazla 12 ay vade imkanıyla sahip olunan bu kredi için aylık ödenecek tutar 83,35 TL’dir. Vade süresi boyunca da en az 4 kere kurtaran hesap ile borçların ödenmesi gerekmektedir. Fatura ödemelerini bu hesaptan gerçekleştirmeyen memura 80 Türk Lirası cezai işlem uygulanmaktadır.

Tavsiye :  HSBC’den 36 Ay Vadeli 3.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Başvuru için gerekli belgeler nelerdir?

Başvuru sırasında bankaya, kamu personeli kimlik kartı, maaş bordrosu, halen görevde olduğunu gösteren resmi belge teslim edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir