Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Nakit Ödemeli İş Bankası Tüketici Kredileri

Nakit Ödemeli İş Bankası Tüketici Kredileri

Gün geçtikçe koşullar ve zaman değiştikçe ihtiyaçlarda bu oranda artmaktadır. Bu ihtiyaçları çalışarak karşılamak pek mümkün olmuyor. Birikim yapma durumu söz konusu olmadığında da tüketiciler bu çareyi gidermeyi bankaların hazırlamış oldukları kredilerlerde arıyor. Büyük meblağlarda ki ihtiyaçlarınız için konut, arsa, taşıt kredileri mevcut iken daha küçük çapta ki ihtiyaçlarınız için ise tüketici kredisi oluşturulmuş. İş Bankası’da müşterileri için nakit ödemeli tüketici kredisi uygun faiz ve vadelerle bu imkanı sunuyor. Tüketici kredi ile eğitim, tatil, düğün, mobilya alımı, acil para ihtiyacı gibi giderlerinizi rahatça karşılayabilirsiniz. 

Tavsiye :  İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Hesaplama

İş Bankası tüketici kredisi % 1,33 faiz oranıyla ve 48 ay vade ile sahip olabilirsiniz. Eğer siz otomobil almak istiyorsanız tüketici kredisine başvurursanız yeterli olmayacaktır üstelik hangi alanda kredi almak istiyorsanız o alandaki kredi faiz oranları daha uygun ve vade seçenekleri daha geniş olacağından sizin işinize daha çok yarayacaktır. Öneğin 10.000 Türk Lirası tüketici kredisine ihtiyacınız var bunun aylık ödemesi 299,80 TL ama siz 100.000 TL’lik tüketici kredisi çekerseniz zararlı çıkarsınız çünkü diğer yüksek meblağlı bireysel kredilerin hem faiz oranları daha düşük hem de vade sayıları oldukça yüksek olduğundan bu da sizi daha rahat bir ödeme planıyla karşı karşıya getirecektir. 

Tavsiye :  Şekerbank Özgür Kredi Kampanyası ile 10.000 TL Düşük Faizli Kredi İmkanı

Tüketici kredileri küçük sıkıntılarınızı gidermek için kullanılır ve en çok 4 yıl vade yapılır. Bu vade sayısının üzerinde tüketici kredisi kullanmak imkansızdır. Eğer böyle bir sıkıntınız mevcut ise tüketici kredisi değil bireysel olan konut taşıt vs. gibi kredileri seçebilirsiniz. İş Bankası tüketici kredi ayrıntılarını belirlerken azami ihtiyaç olan tutarı göz önünden bulundurarak ayarlamıştır. Burada tüketicinin hangi vade aralığında ne kadar tutar krediye ihtiyacı olduğunu belirlemesi önemlidir. Yanlış planlanmış bir ihtiyaç için aranılan kredi türü tüketiciyi zor duruma düşürür. 

Tavsiye :  0 Faizli Çatı Kredisi Kampanyası ve Detayları

İş Bankası tüketici kredisine başvurmak için İş Bankası kredi uzamanlarıyla görüşüp hangi ihtiyacınız doğrultusunda kredi çekmek istediğnizi belirtirseniz onların yardımıyla tüketici kredisi mi yoksa diğer bireysel kredilerden mi sizin işinize daha çok yarayacak bu konuda yardımcı olacaklardır. Tüketici kredisini çekebilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olamanız gerekmektedir. Eğer kredi notunuz ile bir sıkıntı yaşanmaz ise sizden başvuru için belgeler istenecektir. Nüfus cüzdan fotokopisi, gelir durum belgesi ve güncel adres bilgisi gibi bunları teslim ederek tüketici kredisine sahip olabilirsiniz. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir