Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Passolig Kart ile Aktifbank Kredi Başvurusu Yapma

Passolig Kart ile Aktifbank Kredi Başvurusu Yapma

Passolig, Aktifbank’ın hem kredi kartı hem de futbol kulüplerinin stadyum girişlerine olanak sağlayan bir karttır. Bu kart hem taksitli alışveriş hem de taksitli nakit avans çekebileceğiniz bir işlem görevi görmektedir. PTT ile ortak çalışma içerisinde olan Aktifbank, son zamanlarda kredi kampanyaları ile ismini duyurmaktadır.

Passolig nasıl alınmaktadır?

Passolig resmi intenet sitesi üzerinden ‘’Hemen Al’’ butonu ile form doldurarak passolig sahibi olunmaktadır. Bilgiler eksiksiz girildikten sonra SMS şifresi ilgili alana girilmelidir. İstenen kart tipi seçildikten sonra ise ödeme aşamasına geçilmektedir. Ödemeler kredi kartıyla veya banka kartıyla gerçekleştirilmektedir. Passolig kartı, resmi intenet sitesine girilen adrese teslim edilecektir.

Tavsiye :  Kefilsiz SMS ile Kredi Başvurusu – Tüm Bankalar

N Kolay hızlı passolig başvuru

www.nkolay.com.tr adresi üzerinden en yakın N Kolay işyeri adresine ulaşılmaktadır. Bu adres üzerinden kart tipi ve takımınız seçilmelidir. Passolig üzerinde bulunacak fotoğraf resmi intenet sitesine yüklendikten sonra, passolig ödemeleri kredi kartı veya banka kartıyla gerçekleştirilmektedir. Resmi intenet sitesi üzerinden belirtilen adrese ise kart teslimi gerçekleştirilecektir.

Başvuru işlemlerini pasaport ile gerçekleştiren yabancı uyruklu kişiler, kartlarını ancak stadyum gişelerinden alabilmektedir.

Tavsiye :  En İktisatlı Bayram Kredisi İktisatbank’ta

N Kolay kredisi detayları

N Kolay Kredisi, Aktifbank müşterilerine özel sunulan kredi kampanyalarından oluşmaktadır. Banka 10.000 bin TL 12 ay vade seçeneğiyle yüzde 2.29 faiz oranıyla kredi sağlamaktadır. Her bankada da olduğu gibi yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti talep edilmektedir. Aylık 989 TL taksit ödemesi ile bu krediye sahip olunmaktadır. 12 ay boyunca ödenen taksit tutarlarıyla gerçekleştirilen toplam ödeme tutarı ise 11 bin 918 TL’dir.

10 bin TL 24 ay vadeli kredi seçeneği için de yüzde 2.29 faiz uygulanmaktadır. Aylık 574 TL taksit ödemesi gerçekleştirilerek bu kredi sağlanmaktadır. 24 ay ödeme sonucunda bankaya gerçekleştirilen ödeme ise 13 bin 826 TL’dir. Toplam 3 bin 826 TL faiz ödemesi gerçekleştirilecektir. Bunun yanında bankaya yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti ödemesi gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Tavsiye :  Şekerbank’tan Yüzde 1,29 faizle 50.000 TL Kredi Kampanyası

Passolig başvuru kanalları nelerdir?

Passolig kredisi, Passoliglilere özel 30.000 TL üst limitli kredidir. Hem Aktifbank ATM’lerinden hem de N Kolay anlaşmalı ATM’lerden kredi talebinde bulunulmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir