Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

Her geçen gün artan ihtiyaç ve günlük harcama miktarları tüketicileri zor durumda bırakmaktadır. İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda bankalardan kredi çekmesi artık doğal bir olgu olarak vatandaşlarımıza işlemiş bulunmakta. Konut, arsa, taşıt veya bireysel ihtiyaç kredisi gibi seçeneklere sahip olan bankalar belirli bir faiz karşılığında müşterilerine hizmet sunmaktadır. Yeterli maddi gücü olmayan kişilerin tercihi olan krediler için müşteriler faiz oranı, vade süresi gibi konularda oldukça dikkatli ve titiz davranmalıdır. Kendileri için en uygun ödeme planını seçmeli ve düzenli bir şekilde ödemelerini yapmalıdır. 

Tavsiye :  Akbank Şubeye Gitmeden 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Türkiye ile girişimleri yeni bulunan Katar menşeili dünyanın en büyük bankalarından QNB, Türkiye’nin büyük bankalarından Finansbank ile birleşerek Türkiyedeki hizmetleri için QNB Finansbank adını aldı. Buna istinaden QNB Finansbank ile birlikte müşterilere yeni fırsatlar yeni seçenekler çoğaldı.

Şubesiz işlemlere ağırlık veren QNB Finansbank müşterilerine yerlerinden kalkmadan işlem yapma imkanı sunuyor. Akıllı telefon uygulamasıyla, bilgisayardan intenet bankacılığıyla, telefon bankacılığıyla müşterilerine hizmet üstüne hizmet sunan QNB Finansbank ülkedeki popülerliğini arttırmak için çeşitli uygulamalar ve sponsorluk anlaşmalarına da imza attı. Geçen yıl Türkiye’nin büyük takımlarından Trabzonspor ile sponsorluk anlaşması imzalayan QNB müşteri etkilemeye bankacılık yöntemleriyle de devam ediyor.

Tavsiye :  QNB Finansbank Evlilik Kredisi Faiz Oranları Başvurusu Şartları ve Kanalları

Gelişen teknolojiyle birlikte kredi çekmek artık eskisinden de kolay. İntenet bankacılığı üzerinden veya telefonla kredi çekmek bayağı popüler bir hal aldı. QNB Finansbank da diğer bankalar gibi SMS üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

NASIL BAŞVURURUM ? 

QNB Finansbank kullanıcıları kredi başvurularını yapmak için cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden 5030’a sadece on bir rakamlı TC Kimlik numarasını yazarak başvuruda bulunabilirler. Yapılacak olan incelemeler sonucu belli bir kredi miktarı ve ödeme planı bankanız size yine mesaj yöntemiyle ulaştıracaktır. Başvurunuz ile ilgili bir gelişme tarafınıza bildirilmediyse QNB Finansbank müşteri hizmetleri ‘ni arayıp bilgi alabilirsiniz.

Tavsiye :  2018 Kurban Bayramı Kredi Kampanyaları ( En Düşük Faizli Kurban Bayramı Kredileri)

ŞARTLAR NEDİR ? 

Yapacağınız kredi başvurularında %1,26 ‘dan başlayan faiz oranları ile 1-48 ay arasında vade seçenekleri bulunmaktadır. 1000 TL – 25.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunulmaktadır.

QNB Finansbank ‘a 5030 SMS ile kredi başvurusu işte bu kadar kolay ve olanaklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir